Роумінг Водафон. Тарифи Вартість хвилини. нюанси

роумінг Водафон
Коли компанія Водафон, тільки з’явилася в Україні була присутня якась ейфорія, що нібито це європейський оператор і зараз дзвінки в Європу та роумінг в країнах Європи подешевшає. Але ми на сайті Specialcom ще з моменту, коли створився сайт компанії Водафон передбачали, що Водафон нічим не відрізняється від МТС. А все тому, що МТС платить Водафон за використання бренду. Звідси і постійне зростання абонентської плати в тарифних планах компанії.

Скільки коштує роумінг в країнах Європи Водафон

На даний момент найбільш вигідно використовувати роумінг в тарифах Red S, M, L. А для цього існує послуга під назвою роумінг як вдома. Хоча нічого спільного назву з дійсністю не має.

Кількість хвилин в роумінгу

Для пакета Red S

За 100 грн на 7 днів

100 хвилин

Для пакета Red M

За 140 грн на 7 днів

140 хвилин

Для пакета Red L

За 300 грн на 7 днів

300 хвилин

Вивчаючи табличку, можна зрозуміти, що навіть за 100 грн ви отримуєте лише 100 хвилин для отримання вхідних дзвінків або вихідних на Водафон. Але якщо ви збираєтеся дзвонити на київстар, то хвилина в роумінгу при підключеній послузі «Роумінг як вдома» обійдеться Вам у 10 грн, що ніяк не асоціюється з назвою послуги.

Як підключити послугу?

Але все ж послуга досить корисна, якщо ви їдете відпочити або у відрядження на кілька днів.

Для підключення необхідно набрати запит виду — * 600 #.

Нюанси при використанні послуги

Після підключення Вам буде надано певну кількість хвилин. Але дані хвилини дійсні тільки в тому випадку якщо Ваш телефон підключений до місцевої мережі через оператора Vodafone або через оператора Free Mobile — для Франції.

Іншими словами якщо ви вирішили поговорити з родичами або друзями з України перебуваючи у Франції необхідно, щоб на вашому телефоні була підключена мережа — Free Mobile, у всіх інших країнах зі списку — мережа Vodafone. У тому випадку якщо буде подклчен будь-якої Т-mobile (назва мережі), то хвилина вхідного буде обходитися в 30 грн.

Список країн, що входять в послугу «Роумінг як вдома — Vodafone»

Албанія

+355

Мальта

+356

Великобританія

+44

Нідерланди

+31

Угорщина

+36

Польща

+48

Німеччина

+49

Португалія

+351

Греція

+30

Румунія

+40

Ірландія

+353

Туреччина

+90

Іспанія

+34

Франція

+33

Італія

+39

Чехія

+420

Якщо країна не має в списку, то вартість однієї входить хвилини в роумінгу буде дорівнює 30 грн.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector