Робот пилосос. Функції і якість прибирання. Гаджети в будинку

робот пилосос
Ще один тип гаджетів, які щільно заходять в наше життя це роботи пилососи. Хоча все пилососи такого плану як на зображенні називають роботами, але далеко не все ними є. Суть в тому, що робот це інтелектуальний пристрій, якщо можна так висловитися. Пристрій має, запам’ятовувати в якому місці приміщення вже прибрано, а в якому немає. І на даний момент найбільш інтелектуальними пристроями є роботи пилососи iClebo. А ті пристрої які працюють в режимі дитячої машинки перевертиша (вдарився об стіну, відштовхнувся і пішов у протилежний бік) роботами назвати не можна.

Детальніше про функціональні особливості роботів пилососів iClebo

Новітній robot iClebo Arte, який удостоївся сертифіката зі званням «Продукт року-2015». Це чудо техніки справила корейська фірма. Вона оснастила його найцікавішими і важливими функціями. Пилосос випущений в двох кольорах: графітовий чорний і світло-срібний.

robot iClebo

Даний девайс має високу енерго-ефективністю: споживає мало електроенергії, але при цьому добре очищає будь-яку поверхню і має функцію вологого прибирання. Мініатюрний розмір (висота 9 см) і висока маневреність дозволяють пролазити під шафи і проникати в кути, проходити через невеликі перешкоди (до 2,2см). Робота до закінчення зарядки — до 160 хвилин, за цей час пилосос очистить до 200 кв.м, показники залежать від обраного режиму прибирання. Повна зарядка пилососа відбувається за 90 хвилин.

Чому даний пилосос можна називати роботом?

Є неймовірна функція автоматичної підзарядки: робот, при обмеженості заряду, сам йде на підзарядку, після чого знаходить місце, де він зупинив прибирання, і продовжує працювати. Це відбувається, завдяки наявності камери на верхівці пилососа. Видеограф записує інформацію, і малюють карту простору, по якій робот орієнтується.

Можна запрограмувати робота на прибирання за розкладом, і не згадувати про прибирання взагалі. Так само цей робот має можливість прошиваться і не відставати від наступних новинок техніки.

Ступінчаста трирівнева система фільтрації захищає від пилу і алергенів. Що дуже важливо, якщо вдома є алергіки і діти. Пилосос працює дуже тихо, що ні розбудить навіть сплячого дитини.

Система «простого скріплення» передбачає легке відкривання і закривання пилососа, що сприяє швидкому проникненню для очищення пилососа. Пилозбірник легко дістається і миється під водою.

 підсумок

Купувати чи не купувати даний девайс — справа кожного. Але з кожним роком людей, які піклуються про своє здоров’я все більше і більше. А ось часу на прибирання квартири стає з кожним днем ​​все менше. Можливо виною в цьому і соціальні мережі, різноманітність серіалів, ігор, фільмів. А можливо проста лінь, так що в кінцевому підсумку ми прийдемо до того, що тільки роботи і будуть прибирати у вас в будинку і в квартирі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector