Просування інтернет-магазину одягу: скільки коштує розкручування сайта в Google —


Будь-господар інтернет-магазину хотів би, щоб він потрапив на перші позиції в пошуку. Коректне просування допоможе компанії досягти великого успіху. Давайте обговоримо переваги розкрутки інтернет-ресурсів, особливості та вартість даної послуги.

Що дасть розкрутка?

  • Зростання відвідуваності. Аудиторія бачитиме посилання на ваш сайт в числі перших, перейде по ним, зацікавиться пропонованими товарами.
  • Збільшаться продажу. Серед тих, хто загляне на ресурс, буде багато людей, які оплатять продукт.
  • Зросте впізнаваність бренду. Якщо ви тільки недавно почали розвивати свою компанію, поява сайту на першій сторінці пошукової видачі істотно вам допоможе.

способи розкрутки


Технології ранжирування пошукових систем постійно змінюються, вдосконалюючись з року в рік. Тому і за просуванням треба звертатися в перевірену компанію, що стежить за тенденціями. Для розкрутки сайту в Дніпрі загляньте на https://proposition.com.ua/. Тут використовуються тільки білі методи просування. Це гранично чесні методики, при яких не застосовуються заборонені інструменти. Даний спосіб зводиться до поліпшення навігації на сайті, публікаціях там цікавого контенту і тому подібних речей.

Як професіонали просувають ресурс?


Перед розкручуванням обов’язково створюють семантичне ядро ​​- перелік фраз, які допоможуть користувачам знайти ресурс в пошуковику. Потім йде наповнення сторінок, застосовують тільки корисні і привабливі тексти. У користувача, який читає їх, повинно виникнути бажання дізнатися більше і зробити замовлення.

Фахівці обов’язково приділяють увагу внутрішнім чинникам, працюють над перелінковкою і структурою ресурсу. Потім слід зовнішня оптимізація — про порталі згадують в соціальних мережах і на інших сайтах.

Скільки коштує просування?


В агентстві Proposition пропонуються три вигідних тарифних плани. Перший з них — базовий, підходить для локальних компаній, вартість починається з 6500 гривень на місяць. Включає в себе основні роботи по оптимізації. Другий тип — вигідне просування, стартує з 10500 гривень на місяць. Підходить для малого і середнього бізнесу. Третій варіант — лідер ринку, з 18000 гривень на місяць. Це ідеальний варіант для компанії, яка бажає отримати максимум людей, що приходять з пошукових систем. Безліч додаткових опцій і послуг дозволить знайти найкращий підхід до розкручування проекту.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector