Послуга від МТС і Водафон Україна — Дитина під наглядом

Якщо Ви читаєте цю статтю, значить Вас турбує питання про безпеку вашої дитини або інших членів Вашої родини. Адже кожного з батьків цікавить питання про місцезнаходження дитини позаурочний час або на вулиці під час гри.

Що ви отримуєте при активації пропозиції

За допомогою послуги «Дитина під наглядом», яка надається мобільним оператором Vodafone, Ви можете бути впевнені в тому, переміщення Вашої дитини або близьких будуть відслідковуватися цілком 24 години на добу.
Використовуючи пропозицію Ви купуєте наступне:

  • місце розташування членів Вашої родини Ви будете визначати через Інтернет або електронній карті в мобільному телефоні;
  • історія пересувань за минулий час (наприклад, за минулий тиждень або останні 5 годин);
  • визначати місце розташування можна автоматично. За розкладом (наприклад о 21.00 щодня за минулу добу).

Діти під наглядом
Визначити перебування необхідного людини в центрі будь-якого населеного пункту можна в межах від 500 метрів до 1,5 кілометра. Але за межами радіус зони пошуку досягає до 3 кілометрів.

Якщо зона пошуку абонента відбувається поблизу шосе, тоді в інформації, що відображається ви побачите координати і назва наближеного міста / селища, району / області.

Послуга надається на визначенні місцезнаходження мобільного апарату запитуваної особи, а саме яка найближча станція мережі Vodafone або МТС зловила сигнал телефону.

«Дитина під наглядом» працює абсолютно на будь-якому телефоні стандарту GSM. У додаткових налаштуваннях немає необхідності.

Дана пропозиція доступна всім абонентам мережі Водафон і МТС, на більшій частині території України.

Підключення, відключення і вартість

знайти людину
Для того щоб скористатися послугою, необхідно зробити нескладні дії, які допоможуть дізнатися чи активована у вас послуга, її підключити або відключити.

ТаріфЦенаКолічество запросовПодключітьСтатусОтключіть
денний1,6 гривень4СМС (пусте) — 8010СМС (STATUS) — 8010СМС (OFF) — 8010
На тиждень7,44 гривень50СМС (пусте) — 8030СМС (STATUS) — 8030СМС (OFF) — 8030
На місяць63,75 гривень3 будь-яких номераСМС (пусте) — 8040СМС (STATUS) — 8040СМС (OFF) — 8040

Перші 5 днів користування безкоштовно!

Як користуватися

Для придбання та використання послуги з контролю місцезнаходження потрібно:

На номер 7005 відправити повідомлення такого змісту: ДОДАТИ-номер телефону-ім’я. Де «номер телефону» — це номер абонента, якого Ви хочете підключити до послуги пошуку, а «ім’я» — відповідно ім’я підключається абонента.

Приклад: додати 0951234567 Анатолій.

Ім’я виключно кирилицею або латинськими літерами.

На номер абонента (Вашої дитини або іншого родича), який буде використовуватись для відслідковувати оператором буде відправлено повідомлення із запитом про відстеження його подальшого переміщення. Для підтвердження даної послуги абоненту необхідно відправити СМС на номер 7003 з текстом: ДА-номер телефону. Для відмови аналогічні дію тільки з текстом: НІ-номер телефону.

Під «номер телефону» мається на увазі Ваш особистий номер, як абонента, який підключає послугу контролю переміщення.

Приклад: ТАК 0507654321

Щоб визначити місцеперебування запитуваної абонента відправте на номер 7005 наступний текст: ПОШУК-номер абонента або ім’я.

Наприклад: Анатолій 0951234567

Також можна визначати за допомогою Інтернету, а саме відвідавши сайт www.poisk.vodafone.ua.

Для абонентів мережі Vodafone, які перебувають за межами території України, тарифікація послуг відбувається відповідно до встановлених розцінками мобільним оператором в режимі роумінг.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector