Послуга утримання і очікування виклику мтс (Водафон): підключення, відключення

Послуга утримання і очікування дзвінка надається клієнтам Водафон і МТС Україна абсолютно безкоштовно, в рамках тарифного плану.

очікування

За допомогою цієї опції Ви можете прийняти паралельно ще один дзвінок від абонента, який Вам телефонує. Під час розмови Ви почуєте характерні звукові гудки, які означають, що Вам ще хтось дзвонить.

Той, хто телефонує, буде проінформований Автоінформатор, що на даний момент Ви розмовляєте. Він може очікувати з’єднання, доки Ви не відповісте — очікування на лінії додатково не оплачується.

ПодключітьОтключітьІнфо
* 43 ## 43 #* # 43 #

утримання

За допомогою послуги утримання, Ви можете швидко перемикатися до розмови з іншим абонентом. Перший абонент буде залишатися на лінії, поки Ви знову до нього не повернетеся.

очікування і утримання дзвінка

Додатково, можна під час розмови проводити набір іншій людині. А потім перемикатися між ними або об’єднати в конференц-зв’язок.

Додаткові дії і можливості:

  • миттєвий відповідь на вхідний дзвінок з перериванням поточного, потрібно натиснути кнопку відповіді;
  • поставити на утримання поточний дзвінок і відповісти на вхідний дзвінок, потрібно натиснути цифру 2;
  • переривання розмови і перемикання на початкового абонента, який знаходиться на утриманні, натисніть 1;
  • щоб переключитися між лініями, для включення натисніть 2;
  • якщо Ви не бажаєте відповідати на дзвінок, який Вам надходить, Ви можете натиснути цифру 0, і абонент отримає сигнал «зайнято»;
  • в разі, якщо у Вас включена голосова пошта, тоді Ви можете не відповідати на дзвінок і він автоматично буде переведений в голосову пошту.

Послуга повністю безкоштовна як для Вас, так і для того, хто дзвонить і не потребує додаткового налаштування. Авто відповідь буде спрацьовувати, тільки при успішній активації сервісу «очікування виклику».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector