Водафон маркет: як підключити і відключити послугу

Компанія Vodafone надає своїм клієнтам безлімітний доступ до різних ігор і додатків, завдяки додатковій послузі Водафон Маркет. Дана пропозиція дозволяє завантажувати різні ігри або програми, без будь-яких обмежень.

Для своїх клієнтів компанія підготувала просто величезний каталог найякісніших ігор, які дозволять вам не тільки скоротати час, але і навчитися чомусь новому. Різні головоломки, всілякі топові стратегії, казуальні ігри, квести і багато іншого, все це ви зможете знайти в Vodafone Market. Так само ви можете встановлювати безліч додатків для будь-якої сфери, починаючи від контролю тренувань, і закінчуючи різними фото і відео редакторам.

Зверніть увагу, що каталог оновлюється щодня.

Що для цього потрібно

додатки та ігри
Дана послуга підключається виключно на платній основі, вартість активації на 7 днів становитиме 9 гривень. Продовження проводитися автоматично, за умови наявності необхідної суми на рахунку.
У тих випадках коли на вашому балансі недостатньо коштів, з вас буде стягуватися плата за 1 день, яка становить 1,50 гривні.

Для підключення ви можете скористатися офіційним сайтом Водафон або відправити запит на номер * 111 * 539 #.

Послуга діє повністю аналогічно для клієнтів МТС Україна.

Як можна користуватися послугою

Для того щоб скористатися пропозицією, вам необхідно встановити спеціальний додаток. Зробити дане ви можете або скачавши його на PayMarket або з офіційного сайту оператора.

  1. Просто зайдіть в на сайт або в особистий кабінет, це дозволить вам завантажувати всі доступні в ньому певні ігри або програми, тим більше без вичерпання вашого трафіку інтернету.
  2. Після завантаження програм або ігор, ви можете насолоджуватися їх роботою теж з вимкненим доступом в інтернет.

Граємо в телефоні
Єдиним недоліком маркету є те, що доступ до 3g або 2g інтернету є безкоштовним тільки на території України.

відключення послуги

Відключити дану послугу ви можете одним з двох способів:

  • відправте безкоштовне повідомлення на номер 2024 в повідомлення необхідно вказати «Stop» або «Стоп»;
  • зайдіть в інтернет помічник і відключіть в ньому дану послугу.

Зверніть увагу що після відключення, додатки та ігри будуть доступні тільки для 10 наступних входів, після цього вам буде потрібно відновити доступ в Водафон маркет.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector