Антивизначник номера Водафон (мтс) Україна: підключення, відключення

Антивизначник номера «Водафон Україна» — зручний сервіс, доступна абсолютно всім власникам сім-карт даного оператора, які цінують свою анонімність, і хочуть, щоб їх номер не був визначений під час вихідних дзвінків.

Вартість такої послуги становить 65 копійок на добу. Абонентська плата стягується автоматично за першу добу, відразу після підключення сервісу.

 Як активувати і відключити послугу?

Для активації сервісу абонентам передплачених послуг Vodafone (МТС) необхідно набрати на своєму апараті комбінацію * 131 # і натиснути кнопку виклику або відправити дану смс команду на номер 3011,.
включення антівізначніка

Після активації, власник отримає смс-повідомлення про успішність підключення. Також з нього буде знята щоденна абонплата.

Якщо користувач вирішив відключити сервіс, він може самостійно оформити заявку на відмову від Антивизначника, набравши комбінацію * 132 # і далі натиснувши кнопку виклику. Іншим способом відключення є відправка смс на 3012.
вимикання антівізначніка

Контрактним абонентам для активації і деактивації сервісу слід зв’язатися з оператором, зателефонувавши в сервіс-центр 111 або звернутися в найближчий сервісний центр компанії Водафон.

Особливості використання режиму інкогніто

Що потрібно знати:

  • оператор забезпечує повноцінну роботу тільки при дзвінках користувачам мережі Vodafone Україна. Якщо ж абонент дзвонить на номери інших операторів або стаціонарні телефони, робота послуги не гарантована;
  • клієнт може бути деанонімізірован, якщо у абонента, на номер якого здійснюється виклик підключена послуга «Суперопределітель номера»;
  • сервіс не поширюється на відправку текстових і мультимедійних повідомлень;
  • якщо користувачеві послуги необхідно, щоб деякі абоненти могли бачити його телефон, необхідно додати їх контакти в список виключень, відправивши команду за допомогою комбінації * 31 # + 3801234567, де +3801234567 — № телефону;
  • дію Антивизначника буде автоматично припинено при вичерпанні коштів на рахунку абонента, і знову активується після поповнення балансу.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector