Як замовити додаткові 20 грн в борг у Водафон

Якщо у вас закінчилися гроші, і немає можливості поповнити рахунок, але вам необхідно залишатися на зв’язку, це не проблема. Компанія Водафон подбала і про це, Вам необхідно просто підключити собі послугу «Гроші на замовлення» і Вам буде надана додаткова сума на ваш рахунок.

Як підключити

Для того щоб взяти гроші в борг вам необхідно відправити безкоштовне повідомлення на номер 5010, зміст СМС не має значення. Після чого на ваш баланс буде зараховано сума в розмірі 20 гривень.
телефон

Врахуйте, що якщо ваш залишок становить менше 2 копійок сума зараховується на основний рахунок, в іншому випадку, кошти надійдуть на додатковий.

На що можна використовувати гроші

Отримані гроші ви можете використовувати для оплати:

  • інтернет;
  • дзвінки та повідомлення по території України;
  • роумінг та послуги міжнародного зв’язку, тільки для пакетів Водафон.

Тарифікація послуг, що надаються залежить від вашого тарифу, і дорівнює як вартості денного пакету.

Гроші з додаткового рахунку можна використовувати для оплати різних контент послуг.

Повернення боргу

Для того щоб погасити кредит наданий компанією вам буде потрібно поповнити баланс, одним платежем на суму більше ніж 23 гривні.

гроші в борг
При поповненні на суму менше необхідної у вас відбудеться автоматичне списання 50% внесених коштів. Якщо ви бажаєте відразу активувати ваш тарифний план, тоді внесіть суму боргу 20 гривень + 3 гривні в оплату наданих послуг та необхідну суму для активації облікового пакета послуг.

Подальший замовлення послуги можливий тільки після повного використання попередньої суми, вартість замовлення послуги становить 3 гривні.

Приклади погашення боргу:

  1. Ви поповнили рахунок на 23 і більше гривень відразу — борг списаний в повному обсязі, залишок зарахований на ваш баланс.
  2. 01 вересня ви запросили кошти і 05.09 поповнили рахунок на 20 грн. У такому випадку для погашення заборгованості буде списано 10 гривень, залишок зарахуватися на ваш баланс. Після чого 12.09 ви ​​внесли 12 грн, повторно стягується 50% (6 грн) і так до тих пір поки не закриєте всю суму в розмірі 20 + 3 грн.

Послуга відключається автоматично після погашення боргу, самостійне продовження відсутня.

додаткова інформація

Гроші в борг доступні для всіх абонентів Vodafone і МТС, за умови користування тарифами більш ніж три місяці.

Гроші на замовлення будуть діяти протягом двох місяців, якщо вони були зараховані на основний рахунок і на протязі 30 днів, за умови, зарахування на додатковий рахунок.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector