Переваги Movavi Screen Capture Studio для запису відео з екрану —

запис відео - але за допомогою Movavi Screen Capture Studio все стає простіше
З розвитком відео сервісу Youtube багато користувачів перестали читати статті, книжки та інші матеріали, представлені в текстовій формі. Тому як, простіше включити ролик і сидіти пити чай і в той же час отримувати корисну інформацію або ж як небудь скрасити своє дозвілля.

У той же час кожен фахівець у своїй галузі може зробити цикл роликів, створити канал і надати Вам цю інформацію у вигляді записаного відео. І в більшості випадків Вам вимагає купити хорошу відео камеру, придбати якісне програмне забезпечення по монтажу та обробки відео, а це все вимагає грошей.

Але якщо ви є фахівцем в інформаційних технологіях, то все можна вирішити набагато простіше. Для цього досить встановити програму для запису відео з екрану. Таких програм існує досить велика кількість, для того щоб знайти ту яка підійде саме вам може пройти не один запис. Але мені хотілося б порадити програму Movavi Screen Capture Studio. А все, тому що вона має одну суттєву перевагу перед її побратимами. Дана програма має досить низьким ресурсо-споживанням. Навіть на середньостатистичному ноутбуці ви зможете записувати повноцінні відео уроки або вебінари і при цьому вам не доведеться чекати запуску того ж браузера.

Для того щоб розібратися як записати звук з вебінару або записати розмову по скайпу, радимо відвідати сайт www.movavi.ru. Тут же ви можете знайти і завантажити саму програму, а також докладні інструкції її застосування. І нарешті, позначимо основні переваги Movavi Screen.

Переваги Movavi Screen Capture Studio

  1. Як вже зазначалося вище — це досить низьке споживання ресурсів комп’ютера.
  2. Вкрай простий і зрозумілий інтерфейс, завдяки якому програмою може користуватися навіть людина, що не володіє якимось знаннями в області редагування і монтажу відео. Хоча такі знання допоможуть вам створювати більш якісні ролики в своїй колекції.
  3. Низька вартість ліцензійної версії. На відміну від інших монстрів монтажу ціна ліцензії на момент написання даного матеріалу становила близько 10 доларів. При такій вартості не потрібно шукати, якісь зламані і кострубаті версії Movavi Capture Studio, тому як офіційна ліцензія може окупити себе після запису єдиного якісного відео.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector