Пакет інтернет 3G МТС. Як підключити, відключити?

3g інтернет
У зв’язку з тим, що компанія МТС продовжує позбавлятися від старих тарифних планів, таких як «супер МТС» і «супер МТС всі мережі» за допомогою підняття абонентської плати. А також через те що не у всіх тарифах є доступ до безкоштовних (що входять в абонплату) мегабайтам в мережі оператора можна замовити додатково інтернет пакети і на відміну від послуг 3g інтернету за 2015 рік — ціни на такі пакети трохи знизилися і зараз їх можна назвати — прийнятними.

Вартість пакета інтернет МТС

Найбільш прийнятним пакетом МТС для непостійного використання є послуга 500 мегабайт за 10 грн.

кількість Мегабайт

вартість

Термін дії

500 МБ

10 грн

30 днів

нюанси послуги

Суть в тому, що компанія МТС пропагує пакет 500 мегабайт як додатковий пакет до використовуваного Вам інтернету в Вашому тарифному плані. І основний акцент реклами спрямований на те, що даний вид послуги можна замовити до 10 разів на місяць. Але рідко хто згадує, що після закінчення 30 днів невикористаний трафік згорить, а нові мегабайти будуть нараховані.

Як замовити, підключити і відключити 500 мегабайт інтернету?

  • Для замовлення необхідно відправити запит виду — * 101 * 500 #
  • Для перевірки — * 101 * 501 #
  • Для відключення — * 101 * 502 #

замість висновку

Даний пакет послуг відмінно підходить для тих, хто використовує інтернет час від часу. Але необхідно пам’ятати, якщо ви замовили пакет, то після того як пройде 30 днів знову буде знята абонентська плата в розмірі 10 грн + плата в пенсійний фонд. Тому або його треба відключати після використання, або розраховувати на те, що кожен місяць буде зніматися мінімум 10 грн.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector