Номер 877. Як відключити знижки МТС.

МТС реклама з номера 877
Ще одна рекламна компанія і відмінний спосіб заробити грошей для компанії МТС на своїх клієнтів. Суть компанії полягає в тому, що ви оформляєте підписку на різні акційні пропозиції від так званих партнерів МТС. І час від часу, а іноді і по 10 раз в день отримуєте інформацію про знижки серед магазинів України.

І в принципі ця пропозиція була б непоганим, якби можна було вибрати з яких магазинів відправляти мені СМС, а з яких ні. Але не так сталося було МТС без розбору шле вам всілякі знижки та при всьому при цьому ваш номер потрапляє в бази інших операторів, і інших магазинів як номер, якому цікаві пропозиції такого роду. А мета одна збити якомога більше грошей з рекламодавців. Благо справу дані смс для користувачів — безкоштовні. Але факт залишається фактом — послуга потрапляє в розділ непотрібних.

Як відключити знижки МТС з номера 877

На дивлячись на, то що для вас дані смс безкоштовні, все ж вони набридають і іноді навіть дратують. Тому щоб відключити цю функцію на вашому номері відправте СМС зі словом «СТОП» на номер 877.

Як підключити знижки МТС

Для підключення необхідно відправити будь-яку смс на номер 877.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector