Миша rapoo відгуки про якість і нюанси при покупці

Історія покупки даної моделі миші, а саме rapoo полягає в тому, що я дуже люблю купувати різні товари на аліексперсс. Для тих хто не знає це інтернет магазин китайських товарів в якому велика кількість продавців і є хоч якийсь вибір. Але першу мишку, яку я купив років 3-4 назад за 5 доларів я не вибирав. І їй виявилася модель rapoo ось картинка.

Рапо миша

Але з часом цей гаджет, якщо його так можна назвати прийшов так би мовити в непридатність. При чому все працює, але стала залипати ліва клавіша, іноді скрол працював не так як треба і так далі. Довелося замовити ще одну мишку, але думати яку взяти не хотілося і замовив ще одну таку ж. При чому вибрав найдешевшу на али за 4 долари. Але після того як прислали …

Рапо підробка

Виявилося що це не rapoo а просто підробка на китайський товар. На ній навіть самого слова Рапо не написано. Виходить як тафтологію китайська саморобка на китайський бренд — гірше вже бути не може. Вирішив для чистоти експерименту замовити ще одну миша але вже уважно вибираючи і питаючи продавця, про те щоб мишка була фірми rapoo. Третя мишка з али така:

rapoo 2 оригінал

І після отримання посилки — це просто земля і небо в порівнянні з попереднім варіантом. Якість пластика, роз’єм для батарейки, чутливість дійсно 1200 dpi, а не як на китайської підробки 1600 але максимум 800 і працює тільки на однорідної поверхні. У цій же проблем з поверхнею практично немає. Хіба що на хутряному покриття буває виробляються, якщо лежати на ліжку. А ціна порядку — 5-6 доларів. Так що якщо потрібна маленька зручна миша раджу таку при чому не варто купувати у себе в місті в магазині за 10-15 доларів, а купуйте відразу в Китаї тільки уважно дивіться щоб був прописаний бренд в описі товару.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector