Як виправити помилку 1068 — не вдалося запустити дочірню службу

Працюючи з комп’ютером, користувачі іноді стикаються з помилками системи, причини яких можуть бути самими різними. У цій статті докладно розглянемо, як виправити помилку тисячі шістьдесят вісім і чому вона виникає. Давайте розбиратися. Поїхали!

Анонс помилка 1068

«Не вдалося запустити службу Посвідчення додатки на Локальний комп’ютер. Помилка 1068: Не вдається запустити дочірню службу »- подібне повідомлення з’являється при невдалій спробі запустити додаток системи, що стає на заваді при роботі з комп’ютером. Щоб позбутися від цієї проблеми, необхідно зробити наступні кроки:

 1. Відкрийте меню «Пуск», виберіть «Панель управління».
 2. У вікні Панелі управління натисніть «Система і безпека».
 3. Перейдіть до розділу «Адміністрування».
 4. У вікні виберіть «Служби».
 5. Перейшовши до списку, знайдіть утиліту «Планувальник завдань». Далі, клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть «Властивості».
 6. На вкладці «Загальні» в пункті «Тип запуску:» вкажіть «Автоматично».
 7. Обов’язково натисніть кнопки «Застосувати» і «Запустити».
 8. Знайдіть в списку програми: «Журнал подій Windows» і «Віддалений виклик процедур (RPC)». Повторіть з ними ті ж дії, що були описані вище.
 9. Перезавантажте комп’ютер, щоб внесені зміни вступили в силу.

Утиліти служби настройки

Якщо незважаючи на зроблені вами настройки, помилка не зникла, тоді спробуйте наступний спосіб.

Перейти до потрібного списку утиліт можна аналогічно попередньому способу або запустіть «Диспетчер завдань» натисканням комбінації клавіш Ctrl + Alt + Delete, після чого відкрийте вкладку «Служби». Там знадобиться знайти і активувати ще 6 утиліт:

Список утиліт при 1 068

З ними необхідно проробити те ж саме, що і в першому способі. Якщо якийсь додаток не вдається активувати, спробуйте зробити так:

 1. Перейдіть в меню «Пуск».
 2. «Усі програми».
 3. Виберіть папку «Стандартні» і в ній «Командний рядок».

Також можна скористатися пошуком Windows, написавши «cmd». Зверніть увагу, що запускати командний рядок слід з правами адміністратора. У вікні пропишіть команду: net start назву утиліти, яку не вдається включити. Щоб подивитися повне ім’я, перейдіть до властивостей утиліти і скопіюйте те, що зазначено в розділі «Ім’я».

Виконавши всі описані дії, ви зможете позбутися від помилки 1068, а повноцінна робота з ПК буде відновлена. Пишіть в коментарях допомогла ця стаття вирішити виниклу несправність системи і задавайте будь-які питання, що цікавлять по розглянутій темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector