Як зробити завантажувальну флешку? Топ програм —

завантажувальна флешка
З плином часу багато користувачів порозумнішали і навчилися самі виправляти помилки на своїх пк, ноутбуках, нетбуках. І така проблема як установка операційної системи не є проблемою для багатьох. Тим більше що зараз все це відбувається за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу. Але, все ж є одна заковика при установці системи на будь-який нотубук не має приводу. Зараз спеціально його не називаю — нетбук, тому як багато ультрабуки також для полегшення не мають вбудованого dvd приводу. І вихід тільки один — встановити систему або провести відновлення за допомогою заздалегідь підготовленої флешки.

Як встановити систему з флешки?

Суть установки ОС з карти — не відрізняється від установки з ліцензійного або неліцензійного диска. Але для того що почати установку необхідно підготувати завантажувальну флешку. Найбільш простим способом створення такого роду девайса буде скачування ISO образу з необхідною вам системою або програмами і скачування програму для заливки даного способу на флешку.

Програми для створення завантажувальної флешки

Rufus

Одновіконний додаток з мінімальним, але достатньою кількістю налаштувань. Не вимагає установки, скачується безкоштовно і вести менше мегабайта. Після скачування запускаємо, вибираємо флешку, образ, файлову систему і тиснемо старт.
Детальний опис знайдете на сайті http://ryfys.ru/

Руфус

WinToFlash

Аналогічно безкоштовна програма. Правда більш важка і вимагає установки. Для полегшення використання розробники впровадили в неї так званий режим майстра, який дозволяє зробити все покроково, хоча і допомогти це може тільки тим хто створює таку флешку вперше.

wintoflash

З плюсів дана програма має можливість створювати мульти завантажувальні накопичувачі і здійснити перенесення середовища. Що дуже непогано, якщо дана флешка робиться не на один раз і Вас часто просять поправити будь-якої баг в вже не працює ноутбуці.

WiNToBootic

Даний екземпляр зроблений напевно для тих хто взагалі не знає що таке операційна система, тому як додаткових функцій програма взагалі не має, крім як заганяти образ або диск на флешку. Вставляємо флешку, вибираємо образ і вперед.

Але на відсутність доп. налаштувань — не викидає її з огляду подібних додатків, тому як працює вона досить спритно і при цьому зі своїм завданням справляється.

Інші програми та утиліти

Також, існує велика кількість утиліт, додатків і надбудов, щоб створити свою завантажувальну флешку, але при цьому витрачати на них час варто тільки в тому випадку, якщо для Вас це робота. І Вам обов’язково потрібно ставити тільки ліцензійні операційки. До речі є утиліта і від компанії Microsoft правда доброзичливістю інтерфейсу порадувати вона не може.

Якщо ви користуєтеся іншими програмами пишіть про це в коментарях, бажано з коротким обгрунтуванням своїх слів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector