Як швидко передати файл з комп’ютера або смартфона на комп’ютер і смартфон

передача файлів
Практично всі соціальні мережі дозволяють обмінюватися фотографіями, файлами, документами, крім цього досить велика кількість користувачів користується для передачі файлів мессенджерами. Але у цих методів є величезний мінус. А саме, то що вони проводять пост обробку файлу (мається на увазі фото) і одержувач бачить абсолютно не те, що ви фотографували. З цієї причини дане фото вже не має сенсу редагувати, а тим більше друкувати. Дана проблема вирішується за допомогою хмарних сервісів.

Різні хмарні сервіси для зберігання файлів надають величезні можливості. І ви дійсно можете швидко зберегти будь-який файл з вашого смартфона в хмару і дістати його з будь-якого іншого пристрою, при цьому ви можете отримати посилання на цей файл і передати це посилання одержувачу, знову ж таки за допомогою тих же месенджерів або соціальних мереж.

Але все це працює, коли у нас є час і інших можливостей — ні, особливо якщо одержувач перебувати на пристойній відстані від нас, а що якщо ви знаходимося в одній кімнаті і хочемо синхронізувати наші пристрої або поділитися програмою з телефону або передати файл на комп’ютер?

Вихід є і це додаток — програма Shareit

Цей додаток під назвою Shareit дозволяє передавати файли, використовуючи протокол Wifi і для передачі будь-якого файлу вашому співрозмовнику знаходиться поруч не потрібен доступ до мережі інтернет для прийняття цього файлу.

Аналогічно це працює і для передачі файлів з вашого смартфона на комп’ютер для подальшої роботи з ним. З огляду на той факт, що кількість операцій зменшується в рази, ви все це можете зробити набагато швидше. А все тому, що Shareit можна встановити на всі популярні операційні системи, включаючи Android, Ios, Windows, MacOS.

І ще однією особливістю даної програми є передача не тільки фото, відео і музичних файлів, а й передача додатків. Тим самим можна поділитися з вашим другом додатком, знову ж таки без доступу до мережі інтернет. Так що цей програмний продукт коштує встановити на свій телефон.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector