Як заплатити за телебачення триолан. Зайти в особистий кабінет. Номер рахунку

триолан кабельне платне
Те, що телебачення Тріолан стало платним вже знають всі хто користується послугами даного провайдера. Але у багатьох з-за безглуздого підходу компанії виник дуже серйозне питання, як заплатити за дану послугу?

По суті, кожному абоненту Тріолан на мобільний телефон мало прийти смс повідомлення виду

«Uvaga! Kabel’ne Telebachennia Triolan staie platnym z 01.01.17. Vash nomer rakhunku ****679. Detali: http://triolan.com/tv/ abo za tel .: 0931721616 »

Але як виявилося, смс прийшла далеко не всім. І все це сталося з різних причин, проблеми з номером, на який зареєстрований інтернет, проблеми з оператором — по суті це не важливо, важливо те, що користувачі, які хочуть заплатити за телебачення — не можуть цього зробити.

Якщо Вам прийшла СМС, і ви знаєте номер рахунку

Для цього заходимо в особистий кабінет на сайті https://triolan.name/ замість логіна вводимо номер рахунку, а замість пароля — пароль від Вашого номера рахунку за інтернет. Якщо такий був. Далі переходимо до процедури оплати.

Якщо Вам не прийшло смс повідомлення, але є доступ до номера на який зареєстрований інтернет

Вибираємо спосіб авторизації — за номером телефону, і тиснемо отримати код.

спосіб авторизації триолан

далі на телефон приходить смс і ви вводите код підтвердження. Після чого випадає 2 номера рахунку

особистий кабінет номер рахунку триолан

Кількома на кабельне ТБ і потрапляємо на інформаційну сторінку, в якій сказано, що абонплата за Тріолан коштує 15 грн на місяць або 150 грн на рік. У разі несплати у вас відключать телебачення, а для відновлення Вам доведеться заплатити 100 грн — бла бла бла.

Процедура оплати — як оплатити кабельне Тріолан?

Прокручуємо сторінку вниз і натискаємо перейти в розділ оплати. Або ж в лівому меню вибираємо розділ оплати.

розділ оплати

Після вибираємо приватбанк або будь-який для Вас зручний з існуючих спосіб і діємо відповідно до процедури оплати та підказкам, які показує нам сайт Тріолан.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector