Як вибрати хороший сучасний телевізор —

кращий телевізор який?
Сучасні телевізори — це не тільки технічні пристрої, необхідні для кожного будинку, а й справжні шедеври дизайнерської думки. Якщо раніше ця техніка купувалася виключно для перегляду телепередач, то сьогодні — це невід’ємна складова стильного інтер’єру квартири.

Кінескопи давно стали пережитком минулого, отримавши гідну зміну у вигляді багатофункціональних плазмових панелей. Найбільш доступними по ціновій категорії вважаються рідкокристалічні моделі телевізорів, і попит на них стабільно великий.

Головні переваги сучасних телевізорів

Основні типи телевізійної техніки і їх особливості:

  • рідкокристалічні телевізори. Висока яскравість зображення, економне енергоспоживання, чітке і якісне статичне зображення. Один із самих бюджетних варіантів;
  • Плазмові панелі. Насичені кольори, найкраща глибина зображення, яскраво виражений 3D ефект, висока якість динамічного зображення. Плазмові телевізори також забезпечують можливість перегляду з самих різних кутів огляду, зберігаючи перераховані вище переваги;
  • OLED телевізори. Найсучасніші моделі телевізійної техніки з існуючих сьогодні. Екрани таких телевізорів оснащені спеціальними світлодіодами, яким характерно самостійне випромінювання світла. OLED телевізори — це техніка не для будинку. Їх зразки найчастіше є виставковими. Це найдорожчі моделі сучасних телевізорів.

На що звертати увагу при покупці телевізора

Розміри по діагоналі — це перша характеристика, яка цікавить покупця при виборі сучасної техніки. На це дійсно неможливо не звернути уваги, оскільки від обраної моделі буде залежати місце її установки.

Погодьтеся, якщо зона відпочинку маленька, розмістити в ній величезну телевізійну панель — не найвдаліший рішення. В цьому випадку глядач опиниться занадто близько біля екрану, що за визначенням доставляє якийсь дискомфорт. Крім цього, не кожна сучасна плазма дозволить насолоджуватися якісною картинкою на такій відстані. Якась незадоволеність покупкою може статися і в тому випадку, якщо в просторому приміщенні буде встановлена ​​маленька телевізійна панель.

При виборі сучасного телевізора також необхідно звернути увагу на функції HDReady і FullHD. Всі телевізори нового покоління оснащені однією з них, тому важливо визначитися, що саме вам підходить. FullHD завжди є пріоритетною функцією за умови, коли власник планує підключати супутникове телебачення або мультимедійні пристрої. FullHD дозволяє зберегти високу якість зображення.

Якщо ви хочете придбати повноцінний розважальний центр, оцініть і порівняйте всі сервісні можливості ряду моделей телевізорів. Ультрасучасні телевізійні панелі відрізняються наявністю usb-роз’ємів для флеш-накопичувачів, а також доступом в Інтернет.

Вибір між плазмовою панеллю і рідкокристалічним екраном визначається перевагами і матеріальними можливостями кожного клієнта. Однак важливо знати, що плазмові телевізори — широкоформатні (їх діагональ завжди перевищує 40 дюймів).

При бажанні заощадити на покупці нового телевізора, зовсім необов’язково жертвувати розмірами екрану. У цьому випадку досить відмовитися від зайвого функціоналу. Наприклад, телевізори без виходу в Інтернет обійдуться набагато дешевше.

3D в телевізорах

Деякі люди до сих пір плутаються в здогадах про те, які ж можливості є у сучасної телевізійної техніки. 3D ефект не став винятком. Функція відображення об’ємної картинки часто лякає покупців, оскільки їм здається, що перегляд такого телевізора неможливий без спеціальних окулярів. Ця думка є помилковим, адже будь-який 3D телевізор може відтворювати контент і в звичайному режимі.

У відгуках покупців все частіше наявний тенденція зниження популярності цієї функції. У зв’язку з цим багато виробників скоротили випуск моделей телевізорів з 3D, а деякі з них (Philips і Samsung) повністю відмовилися від цієї ідеї.

екрани Curved

Curved екрани — це не що інше, як вигнуті телевізори нового покоління, які набувають колосальну популярність серед споживача. Екрани Curved створюють відмінний ефект присутності без додаткових пристосувань. Однак не можна сказати, що вигнуті телевізори підкорили своєю особливою рисою весь світ. Як і раніше знайдуться люди, які негативно відгукуються про ультрасучасному винахід, пояснюючи це дискомфортом під час перегляду телеконтенту на екрані даного формату. Тому, при виборі сучасного телевізора багато що залежить від індивідуальних переваг покупця.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector