Огляд 3D телевізора VIZIO XVT3D554SV —


3d телевізори продовжують набирати популярність, одним з великих виробників багатофункціональних телевізорів є компанія VIZIO, яка завжди славилася створенням доступної електроніки. 3d телевізор від VIZIO — XVT3D554SV має багато позитивних характеристик, однак є і деякі недоліки. До плюсів моделі можна віднести високу якість зображення в 2d режимі, що характеризується точної передачі найдрібніших деталей, чітким відображенням кольорів і градацій, а також відмінною контрастністю.

3d режим також знаходиться на високому рівні, однак іноді при перегляді 3d контента можна помітити невеликий ефект розмитості. До мінусів моделі можна віднести відсутність функції конвертації 2d в 3d, більшість конкурентних 3d телевізорів мають цю корисну функцію, що дозволяє переглядати 2d фільми в об’ємному режимі. Хоча по факту дана функція не має корисного навантаження, на відміну від скажімо, вигнутих моделей телевізорів. А перетворення 2d в 3d нічого не дає, так що це не мінус.

Дизайн

XVT3D554SV має стильний дизайн, даний телевізор буде гармонійно виглядати в будь-який вітальні. Телевізор оснащений світлодіодним LED підсвічуванням, екран моделі оточений глянсовим чорним обідком. У комплектацію з XVT3D554SV йде настільна підставка, виконана в одному стилі з самим 3d HD телевізором. Також в комплектації з моделлю знаходиться зручний пульт, оснащений висувною QWERTY-клавіатурою, яка робить управління телевізором ще більш зручним.

Модель має п’ять HDMI входів, по одному стандартному відеовходу і три USB порту. Також в XVT3D554SV є порт Ethernet і вбудований Wi-Fi, так що користувач може скористатися набором Vizio веб-додатків. Так, XVT3D554SV має набір більш ніж чотирнадцяти Vizio веб-додатків, включаючи: Facebook, Pandora, Netflix, Hulu Plus, Rhapsody, Blockbuster On Demand, Yahoo Fantasy Football, Twitter та ін.

Особливості

Vizio лінійка XVT 3DTV має SRC TruSurround HD звучання з TruVolume функцією, що дозволяє значно поліпшити якість звуку у різних телепрограм. Завдяки високоякісному звучанню можна дійсно зануритися в атмосферу проглядається 3d фільму на великому екрані телевізора Visio. XVT3D554SV володіє сертифікацією ENERGY STAR завдяки своїм функціям енергозбереження. Ця сертифікація означає, що XVT3D554SV споживає на двадцять відсотків менше енергії, ніж схожі моделі від інших виробників.

Потрібно зауважити, що XVT3D554SV має глянсове покриття, на якому відображаються відблиски і дуже помітні відбитки пальців і різні плями. На це слід звертати увагу при поводженні з телевізором, якщо користувач не хоче, щоб корпус моделі був покритий відбитками.

XVT3D554SV має вбудований Wi-Fi для виходу в інтернет, так, користувач може почати серфінг в інтернеті відразу після включення телевізора. У комплектації з моделлю не йде жодна пара 3d очок, тому для перегляду різного 3d контенту, потрібно буде купувати 3d окуляри окремо.

Цей LED LCD 3D HDTV має функцію автоматичного оновлення прошивки до останньої версії. Ця функція може розробляти оновлення прошивки, зв’язуючись з сайтом VIZIO за допомогою інтернету. Завдяки цій функції користувачеві не потрібно буде відвідувати сервіс-центр компанії для отримання останніх нововведень для своєї моделі, тепер він зможе оновити прошивку ТВ, не просто не виходячи з дому — а навіть не встаючи з дивана.

дисплей

Кут огляду у XVT3D554SV дорівнює 178 градусам. Висока контрастність і насичена передача кольорів досягається завдяки Smart Dimming LED дисплею, світлодіодна LED підсвічування має 120 зон контрастності. Модель показує зображення в дозволі 1080р, для перегляду 3d відео необхідні спеціальні 3d окуляри. XVT3D554SV сумісна з 3d Blu-Ray і різними ігровими системами.

55-дюймовий дисплей даної моделі, завдяки якісному зображенню, дозволяє повністю зануритися в світ 2d і 3d фільмів і комп’ютерних ігор на великому екрані. Частота оновлення в 480Hz робить 3d зображення більш чітким і плавним. Так, така частота оновлення забезпечує відображення 480 сцен в секунду і комбінується з задньої LED підсвічуванням екрану. Динамічна контрастність моделі має такі показники — 10000000: 1.

висновок

XVT3D554SV є відмінним вибором для користувача, який хоче мати у себе вдома 3d телевізор з великим екраном, але не може собі дозволити одну з найдорожчих моделей. Звичайно, даний 3d HDTV має деякі незначні недоліки, такі як: відсутність режиму перетворення 2d в 3d зображення і відсутність в комплекті 3d очок, однак він також має і багато позитивних особливостей. Серед яких: відмінна робота в 2d режимі, точна передача кольорів і градацій, велика кількість роз’ємів для підключення до 3d телевізору різних додаткових пристроїв, наявність великої кількості корисних функцій і ін.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector