Як продовжити (підключити) рік без абонплат в тарифі Light + —


Користувачі Водафон з тарифним планів Лайт + на 2018 року користуються найдешевшим тарифним планів серед Водафон. А все тому що в минулому році компанія Водафон мала необережність дозволити підключення даного тарифу в будь-якому регіону. До слова сказати зараз підключити до даного пакету можна, але користуватися ним ще можна і щоб Вас не перевели на інший тариф в майбутньому році ми радимо підключити послугу рік без абонплат.

Як підключити рік без абонплат якщо вона вже підключена?

Якщо ви ще в минулому році підключили рік без абонплат, то до тих пір поки не закінчиться термін дії даної послуги підключити її знову у вас не вийде.

Перевірити статус послуги рік без абонплат можна за допомогою запиту — * 365 * 1 #

Тепер коли ви знаєте до якого числа у вас дана послуга, Вам необхідно поставити нагадування на це число і в той же день поповнити рахунок на 400 грн і як тільки послугу відключать підключити заново за допомогою запиту:
* 365 #

Головне зробити все до 00:00 тому як на наступний день компанія Водафон при наявності грошей на рахунку зніме з вас 40 грн абонентської плати за наступний місяць. У цьому випадку підключення рік без абонплат краще відкласти на один місяць і підключити його трохи пізніше, щоб не витрачати даремно ті ж 40 грн.  

Вартість послуги рік без абонплат для Тарифу Лайт + — 400 грн на 2018 рік. Детальніше про вартість даної послуги для інших тарифних планів тут

Як підключити рік без абонплат якщо послуга не підключена

Тут все набагато простіше:

  1. Поповнюємо рахунок на 400 грн
  2. Вводимо запит * 365 #
  3. Готово
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector