Як приховати номер лайф, лайфселл? Як підключити відключити

Знову прихований номер - фото
Дана послуга є в кожному операторі і принцип її роботи вже розписаний в статтях про прихований номера МТС і прихований номера Київстар. Так як послуга досить примітивна і підходить лише для тих компаній або фізичних осіб які набридають своїм клієнтам з покупкою своїх товарів, тому як визначити номер може як звичайний користувач з послугою суперопределітель так і без неї тільки витративши на це трохи більше часу.

Вартість послуги прихований номер

Послуга хоч і даремна, але платна і коштує дане задоволення — 21 грн в місяць ,, а точніше на 30 днів. Наприклад для абонентів мережі Київстар така послуга коштує 65 копійок в день, що трохи менше, але суть залишається та ж.

Як відключити і підключити дану послугу.

Перший спосіб. Для відключення необхідно зайти в текстове меню * 124 # à далі вибрати категорію «На зв’язку» à далі «Заборона визначення номера» à і вибрати пункт «Відключити». Проблема в тому, що компанія Лайф, як в принципі і інші оператори, люблять міняти назву і черговість пунктів меню, щоб ви якомога довше витрачали свої гроші даремно тому читати слід уважно, щоб не підключити чого зайвого.
Другий спосіб.  Тут трохи простіше — досить відправити СМС з текстом «CLIR VYKL» на номер 124.

Підходить, як правило, будь-який спосіб підходить, але не завжди з першого разу, а так як відключення послуги заборона визначення номера — безкоштовний, то пробувати можна необмежену кількість разів.

Як приховати номер лайф.

Для тих, хто хоче пожартувати над ким або ж вам все ж потрібна ця послуга, то для підключення необхідно:

  • Набери * 123 * 2547 #, натисни кнопку виклику і підтвердь свій запит.
  • Відправ SMS з текстом CLIR [пробіл] VKL на номер 124
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector