Як перевірити і дізнатися тарифний план МТС —

МТС прикольні фото і як дізнатися тариф
Для того щоб з’ясувати куди поділися гроші з вашого номера потрібно чітко уявляти який тарифний план в даний момент ви використовуєте. І якщо раніше ви могли підключити тариф Супер МТС і на всі 100 відсотків знати, що Вам достатньо поповнювати рахунок раз місяць на 40 грн і цього буде достатньо для того щоб безкоштовно дзвонити на будь-який номер. Але часи змінюються і операторам не вистачає тієї суми заробітку, яку вони вже мають. А нових клієнтів знайти в Україні просто неможливо. Тому оператори йдуть на хитрість і змінюють умови тарифного плану або ж змінюють тариф без повідомлення клієнта.

Як перевірити тариф МТС

Отже, перевіряти який тариф у вас на даний момент періодично слід. Якщо для перевірки тарифного плану у компанії лайф є спеціальний запит для цих цілей. Те для того щоб дізнатися тариф МТС необхідно телефонувати оператору, благо справа даний вид запиту постійний і є певна інструкція для швидкого і точного запиту.

Дзвонимо оператору 111

  1. Через 5-6 секунд (після привітання) натискаємо 1 (Пункт Меню- щоб перевірити і контролювати Ваш рахунок)
  2. Далі через 2-3 секунди натискаємо 1 (для перевірки рахунок і тарифного плану)
  3. Далі через 2-3 секунди натискаємо 3 (ваш тариф МТС)

Дана послідовність на відміну від оператора Київстар не змінювалася вже більше року. Але якщо за допомогою даної послідовності ви не можете перевірити рахунок, напишіть про це в коментарях до статті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector