Інтернет на день МТС. Як відключити за що знімається 20 грн

інтернет на день МТС
На даний момент компанія МТС, так в принципі і інші оператори придумали оригінальний спосіб реклами своїх послуг. Полягає він у тому, що ви при перевірці рахунку крім самого балансу на рахунку бачите ще й додаткові USSD запити, за допомогою яких можна замовити, нібито безкоштовні хвилини або інтернет на день за якусь незначну суму. АЛЕ, як правило, всі ці послуги приховують в собі щось більше ніж це видно з першого разу. І мова в даному матеріалі як піде про таку послугу.

Інтернет на день від МТС

Суть послуги коротко

  • — Підключення безкоштовне
  • — Абонентська плата на добу — 1.1 грн + 7,5% пенсійний фонд
  • — Кількість мегабайт на добу — 200

Але після того як Ви підключіть послугу і використовуєте свої видані 200 мегабайт трафіку Вам автоматично підключається наступна послуга під назвою 500 мегабайт за 15 грн. І при цьому Ви не прийде жодна СМС, що не буде обривів зв’язку — нічого. З вашого рахунок просто за фактом зніметься додаткові 15 грн.

Крім цього якщо Вам на завтра дана послуга — не потрібна, це не означає, що Ви не повинні за неї платити. Адже це 1.1 грн — це абонентська плата і зніматися вона буде завжди !!! До тих, пір поки вона не буде відключена.

Як відключити, відключити послугу супер інтернет на день МТС

  • Для підключення запит виду — * 101 * 223 #
  • Відключення — * 101 * 323 #
  • Статус — — * 101 * 224 #

замість висновку

Якщо Вам потрібна послуга на один — п’ять днів, припустимо ви поїхали на море, то 200 мегабайт повинно вистачити для спілкування в мережі, відправити фотки своїм друзям або похвалитися в соціальних мережах. Але для чого то більшого слід вважати трафік щоб не платити за один день використання інтернету по 20 грн.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector