Голосова пошта Водафон (МТС) Україна — підключення, тарифи

Голосова пошта Водафон і МТС — це можливість постійно залишатися в досяжності, незалежно від обставин. Ті, хто здійснює дзвінок, може залишити повідомлення на автовідповідачі, якщо цікавить абонента вимкнено пристрій або не може відповісти. Про те, що автовідповідач поповнився новим повідомленням, сповістить СМС.

Підключення і настройка

Підключити переадресацію легко, для цього виконати таку послідовність дій:

 • відправити СМС з кодом «1», цільової номер — 284;
 • дочекатися підтвердження від оператора.

Другий спосіб, набрати команду: * 284 * 1 #. Яким способом скористатися зручно, такий слід і вибирати.

Важливо! У Vodafone можна перевірити статус заявки, для цього відправити на той же номер код «2». У відповідному СМС буде деталізовано статус. Також можна набрати команду * 284 #.

повідомлення
Коли підтвердження прийшло, можна користуватися автовідповідачем, причому автоматична переадресація на нього відбувається в таких випадках:

 1. Телефон вимкнений.
 2. Сім-карта знаходиться за межами зони покриття мережі.
 3. Якщо людина веде розмову по іншій лінії.
 4. Адресат дзвінка не взяв трубку.

Умови можна додати в системі «Інтернет-помічник» (доступна для абонентів МТС і Водафон), тут же без проблем можна здійснювати управління послугою.

користування послугою

Користуватися послугою легко, якщо абоненту залишили повідомлення на голосову пошту, йому прийде повідомлення, в ньому ж вказується, як можна послухати голосове повідомлення. Варіантів є 2:

 1. Набрати короткий номер 284 — ним можуть скористатися тільки абоненти оператора.
 2. Дзвінок на +380501200020. Сюди можуть дзвонити користувачі інших операторів.

Важливо! Тарифікація дзвінків, згідно підключеним умов, вартість хвилини прослуховування буде такою ж, як спілкування з іншими абонентами всередині мережі.

Номер для відправки
Для того щоб той, хто буде залишати повідомлення все ж хоч якось спілкувався з цільовим, можна записати голосове привітання. Так як для звичайних автовідповідачів на стаціонарному телефоні.

прослухати голосову пошту
Щоб це зробити потрібно:

 1. Набрати номер +380501200000.
 2. Вибрати пункт 3.
 3. Згідно підказок бота записувати власні голосові повідомлення.

Номер для прослушки повідомлення
вартість

За підключення її доведеться заплатити 11 гривень. Далі користування безкоштовне — немає ні щоденної, ні щомісячної абонентської плати.

відключення

Не всім і не завжди потрібне використання послуги, іноді необхідно голосову пошту відключити. Зробити це не складно, для цього потрібно відправити на номер 284 короткий СМС «0». Також можна зробити це через команду * 284 * 0 #. Це в лічені хвилини призупинить послугу, до наступного її підключення. Плата за відключення не стягується.

Важливо! Абонент не зможе користуватися автовідповідачем, якщо протягом 3 місяців на нього не було записано жодного повідомлення.

Водафон Україна, як і багато інших операторів, надає послугу голосової пошти. Це вигідно і зручно, особливо для бізнесу, хоча і приватні клієнти можуть відчути весь комфорт підключеної переадресації.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector