Ді джингл або київстар гудок як відключити скористатися вартість

Послуга ді джингл від компанії київстар являє собою заміну гудків для абонента Вам абонента на мелодію або пісню або ж свій запис, що на відміну від послуги гудок МТС — неможливо.

Вартість послуги

Вартість послуги складає оплату в день за мелодію, кожна мелодія має свою ціну на добу, ціни на композиції і які саме пісні ви можете поставити на свій номер представлені на сайті — 465.ua. Хоча ця послуга також нічого не представляє, як і ваш телефонний номер і тим більше погода.

Важливо. У розділі безкоштовні мелодії вказані різні композиції, у яких ціна дорівнює нулю, але це не так тому як ви повинні оплачувати мінімальну вартість підключення послуги ді джингл, а це становить 19 копійок на добу (з урахуванням оплати в пенсійний фонд).

Як відключити, або підключити ді джингл?

Для підключення досить відправити СМС на номер 465 з кодом мелодії (код ви дізнаєтеся на сайті 465.ua коли будете вибирати мелодію).

ді діжнгл як отлючіть фото

Для відключення потрібно відправити СМС повідомлення на номер 465 з кодом 012. І послуга буде відключена.

Якщо ви відключили всі мелодії і встановили через вище вказаний портал стандартні гудки це не означає, що абонентська плата за використання гудків не стягується. Тому обов’язково потрібно відключити послугу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector