Чи можу я працювати в Інтернеті? Кому така робота

робота в мережі
Отже, Ви задумалися про те, щоб працювати онлайн в мережі, де не буде злісних начальників, ви сам собі господар і так далі. Що ж підстерігає дана робота і кому вона буде до душі, а для кого черговим провалом. Відразу скажу, що ідеальної роботи не існує і не важливо це робота в мережі або вантажником на порту. У будь-якому випадку, кожен бажаючий зможе знайти підходящу роботу, але отримувати прибуток Ви будете тільки в тому випадку, якщо будете постійно розвиватися.

постійний розвиток

Звичайно ж, можна навчитися писати статті з макіяжу і «клепати» їх по 10 штук в день, але це буде не робота, а «оранка». А дохід повинен постійно збільшуватися, тому звичайний копірайтер може виділити частину свого часу на створення свого ресурсу і вигладивать на ньому своє сформовану думку про те ж макіяжі. Тим більше що інформації про те, як створити сайт безкоштовно на даний момент більш ніж достатньо. Єдиний момент, який слід враховувати, перед публікацією свого ресурсу у вас повинна бути остаточно продумана ідея, навіщо ви створюєте ресурс.

Тип характеру

У багатьох джерелах пишуть, що така робота ідеально підходить тим, хто не бажає залишати улюблений і рідний дім і так далі і тому подібне. Але потрібно розуміти, що людині властиво спілкуватися з людьми вживу і ніякої вайбер або скайп Вас не врятує. А робота в мережі обмежує людини в спілкуванні. Тому тільки істинному інтроверту підійде такий вид заробітку. Визначити тип характеру, думаю, зможете самі.

«Позитивні моменти» роботи в інтернеті

Фразу «позитивні моменти» — я спеціально заніс в лапки, бо всі плюси, які «гуляють по мережі» мають дуже суб’єктивний забарвлення і не мають ніякого відношення до реальності. Тому в даному розділі спробуємо взяти поширені позитивні сторони, а в кінці додамо примітки до кожного.

1. Працювати в інтернеті зручно, адже можна сидіти в кріслі або на дивані, і виконувати роботу, за яку ви отримаєте кошти. Крім того тепер можна забути про ділових костюмах, і т.д.

Прим. Все це прекрасно, але діловий костюм, перерва на обід, початок робочого дня — все це дисциплінує людину і змушує його рухатися вперед. А якщо у вас не буде режиму, то ви будете рухатися або назад, або в кращому випадку стояти на місці. І зараз я говорю про основну масу людей — індивідууми, які можуть працювати по 18 годин на добу, при цьому пити одне кави закушуючи круасанами — не рахуються.

2. Все що потрібно для роботи в інтернеті, так це вільний час, бажання і трохи здібностей і тоді ви обов’язково зможете працювати і непогано заробляти таким способом, але ж це не може не радувати.

Прим. Працювати і отримувати зарплату в мережі — так можете, але заробляти ви будете тільки в разі власних вкладень в свій розвиток. Читаємо пункт — Постійний розвиток.

3. Говорячи про час, який ви станете витрачати на роботу, то його ви регулюєте самостійно, ви самі вирішуєте, скільки часу в день вам необхідно працювати, так що, дійсно для деяких людей, це ідеальна робота, можливо саме такою вона стане й для вас.

Прим. Ось тільки цей час дійсно доведеться планувати самому і ви зрозумієте, чому начальник на минулій роботі весь час кричав, що ми нічого не встигаємо. А тут скаржитися на начальника не вийти — у всіх успіхах і невдачах будете винні, тільки — ВИ.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector