Безкоштовно продовжити термін дії номера Київстар

пакет київстар
Те, що кожен оператор заклав в кожен стартовий пакет певний термін служби або термін дії, при якому можна здійснювати дзвінки, відправляти смс або приймати вхідні — вже знають. Але якщо з першими причинами про термін служби зрозуміло, гроші є = дзвоню, грошей немає = Не дзвоню, то з другої, а саме прийом вхідних, багато хто стикається після того як номер вже заблокували.

Справа в тому, що покласти картку на стіл і при цьому не користуватися нею більше року — не можна ні в одному операторі. Тому що термін служби будь-сім карти — один рік або 365 днів. Тільки ось у кожного оператора цей строк продовжується в залежності від різних дій. Ось тут можна ознайомитися як швидко продовжити термін дії сім карти лайфселл і ось тут як тривати термін дії сім карти київстар. Але представлені способи — платні і вимагають або поповнення рахунку, або здійснення платного виклику.

Як безкоштовно продовжити термін дії номера Київстар

Витримка з сайту Київстар:
Продовжити термін дії номера Київстар можна шляхом скоєння успішного вхідного або вихідного дзвінка.
Але якщо ви на даний момент не користуєтеся даними пакетом, то відповідно і грошей на даному пакеті теж немає. Для того щоб вийти з цієї ситуації можна зателефонувати на будь-який безкоштовний номером 0800 будь-якої служби, великої компанії, довідника, банку і так далі. У більшості випадків на номером 0800 буде висіти автовідповідач з IVR. А для продовження досить, якихось 5-10 секунд.

Важливий момент

Якщо ви здійснили платний дзвінок, то строк продовжується в режимі реального часу, якщо ви зробили дзвінок як було сказано на номер 0800, то строк продовжується на протязі 30 днів, тому якщо у вас залишилося дуже мало часу до блокування, простіше і надійніше буде поповнити рахунок на 1 грн і зробити платний дзвінок.

Приклади безкоштовних номерів на які можна зателефонувати:

0 800 502 2 55 — Ельдорадо
0-800 300-100 — Алло
0-800-303-505 — Comfy
0-800-500-609 — нова пошта

І так далі
Перевірити термін дії номера Київстар можна за допомогою запиту — * 114 #

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector