4420 Код країни, хто дзвонив, номер? Англія, Skype?

код
Періодично читачі ставлять одне і те ж питання. Дзвонять і скидають з номер +4420 і як правило на багатьох блогах осветляющих проблеми з мобільним трафіком можна знайти таку відповідь: «+44 — це код країни Великобританія, а код 20 — Лондон». В принципі відповідь правильна, але є невеликий нюанс.

У чому нюанс і хто дзвонить з номера +4420

Дану мережу телефонних номерів крім Великобританії використовує всім відомий провайдер Ip телефонії — Skype. І якщо ви поповните рахунок скайп хоча б на долар і зателефонуйте на будь-який номер і ви побачите той же код країни Великобританії. Але це не означає, що дзвінок йде в дійсності з Англії.

Приклади номерний бази Skype

+442030513739

+442030510988

Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, що код 44 20 не обов’язково Англійська номер, а точніше в 90 відсотках випадків — не Англійська, а використовується тими чи спамерами, «жартівниками». Якщо вас звичайно періодично не турбують з міжнародних компаній.

А в ув’язненні можна додати, що вартість безлімітного пакету для дзвінків на всі мобільні номери по всьому світу для Skype — 10 $. І якщо Вам потрібно постійно виходити на зв’язок за кордоном. Може варто підключити 3g інтернет до свого смартфону і дзвонити на всі номери з скайпу.

У коментарях пишіть які номери Вам ще надзвонювали з таким же кодом.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector