4 способи прикрасити свій смартфон —

красивий смартфон
Не так давно в статті про різнокольорові смартфони ми розбиралися з таким питанням: А чи варто взагалі купувати кольоровий смартфон ?. І в яких випадках така покупка була б прийнятна. Якщо коротко зробити висновок за попереднім матеріалом, кольоровий смартфон не має ніяких переваг перед будь-яким чорним або білим девайсом. Тому що все одно потрібно буде купити чохол на нього, який і закриє всю привабливість Вашого апарату.

Тепер давайте розберемося, а чи можна надати нове життя вашому пристрою?

Як прикрасити свій смартфон?

Перший і самий тривіальний спосіб купити чохол з яскраво виділяється кольором або з малюнком. Благо справу різноманітність таких чохлів — просто величезне. І при цьому Вам не потрібно витрачати величезні гроші на новий девайс.

Другий спосіб випливає з першого, але вже під «іншим соусом». Адже за допомогою магазину «айОК» Вам не потрібно вибирати малюнок або забарвлення. Все що від Вас потрібно це написати своє ім’я в формі замовити відправити дизайнеру магазину і протягом деякого часу отримати чохол зі своїм ім’ям. В процесі створення дизайну ви можете відкоригувати роботу або додати своє рішення. Причому це Вас не обмежує зробити чохол на смартфон зі своїм фото або фотографією свого домашнього улюбленця. Іншими словами: «Все в руках Вашої фантазії».

В основі третього способу лежить не тільки творчі здібності, але наявності певного обладнання. А говорити ми будемо про Аерографії. Суть в тому, що багато майстрів, які створювали свої творіння на стінах, автомобілях, мотоциклах знайшли своє застосування і в мобільній сфері. І зараз можна зустріти просто карколомні роботи, зроблені міні аерографії

І останній спосіб в цій статті, але далеко не останній в житті — це, звичайно ж, використання дорогоцінних металів, каменів і так далі. При наявності грошей і бажання можна зробити, все що завгодно. Але чи є сенс вкладати гроші в смартфон, продуктивність якого по відношенню до використовуваному програмному забезпеченню падає в 2 рази за один рік. І щороку виходить нова і оновлена ​​версія практично будь-якого засобу зв’язку.

Як підсумок, хотілося б сказати, що якщо і прикрашати свій смартфон, то варто це робити бюджетно. По крайней мере, вартість прикраси не повинна перевищувати вартість смартфона, тому як в такому випадку втрачається сенс функціонально і практичного пристрою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector