Кращі професійні фотоапарати —

фото
Коли є потреба у професійному фотоапарат, коло фірм, здатних надати пристрою з потрібною якістю зйомки, звужується до таких виробників як Sony, Nikon, Leica, Pentax і Canon. Професійними же називаються дорогі камери, що володіють кращою якістю зйомки і великою кількістю налаштувань.

Крім цього, хотілося б відзначити, що в умовах нинішнього розвитку смартфонів, фотокамер в даних смартфонах, купувати дешевий фотоапарат просто не має сенсу. Набагато простіше купити, практично за ті ж гроші, середньостатистичний смартфон. Але якщо Вам необхідно якість фотознімку і додаткові налаштування, то вибирати варто серед лінійки професійної фототехніки.

До того ж такі фотоапарати і служать довше, ламаються рідше та й ремонт такого апарату на http://foto-remonton.com.ua/ буде набагато доцільніше, ніж ремонт «нонеймовской» мильниці.

З цієї причини розглянемо лише кращі, на думку покупців, апарати:

1. Sony на даний момент представлена ​​на ринку своїм беззеркальной апаратом Sony Alpha A7R II. Незважаючи на 2013 рік випуску, він має матрицю в 42 Мп і чутливістю ISO 102400. Для камери підходять об’єктиви Sony E і вона обладнана електронним видошукачем.

2. Nikon D5 характеризується не тільки захмарною ціною, але і високою надійністю, світлочутливістю до ISO 3280000. Можливістю зробити 3780 знімків зі швидкістю 14 / сек від одного заряду. І звичайно 4К відеозйомкою.

3. Leica S виділяється швидше своїми нововведеннями Wi-fi, GPS, а також титановим корпусом і потужним процесором Maestro 2 для обробки зображення. Але матриця в 37,5 Мп і можливість 4К зйомки роблять її придатною як професійну камеру.

4. Фотокамера Pentax 645Z володіє величезним дозволом в 51,4 Мп, а також знімає в 4К і має два слоти для карт пам’яті. Особливим гідністю можна вважати вологостійкість камери, що дозволяє знімати при поганих погодних умовах. А недоліком можна вважати трохи слабкий акумулятор, що дозволяє зробити до 700 знімків на заряді.

5. Canon відома своїм Canon EOS 1 DX Mark II володіє повноекранної матрицею 20,2 Мп, його чутливість досягає ISO 204800. Ще одна незаперечна перевага дзеркального фотоапарата, так це можливість зйомки в серійному режимі 170 знімків зі швидкістю 14 / сек. Варто також згадати потужний акумулятор, що дозволяє зробити до 1210 знімків і 4К відеозйомку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector