Які картриджі для лазерних принтерів можна заправляти? —

картридж
Однозначної відповіді на це питання немає. Все залежить від того який у вас картридж, яка техніка, і де ви збираєтеся заправляти.

Для початку визначимося з видом картриджа для лазерної техніки. Найпоширеніші це картридж типу все в одному, тобто там і ємність з тонером і всякі деталі, вали і ролики. Другий вид — це просто ємність з тонером, без всяких деталей і механізмів. Прозора туба або чорна ємність у вигляді коробки. У будь-якому випадку це просто ємність з тонером.

Варто відразу сказати, що і ті й інші вимагають оплати на сайті http://www.digitalsquare.ru, а все тому, що будь-картридж заправляється чи ні, але у кожного є свій термін служби і його все одно, рано чи пізно доведеться поміняти.

Яке ж значення має варіант картриджа для заправки?

Найважливіше. З картриджем типу все в одному все просто, при неякісної заправці ви просто витягуєте картридж і міняєте його на інший при цьому сам принтер не постраждає. А ось з банками тонера справа йде по-іншому. Апарати, що працюють з такими картриджами, сконструйовані так, що після установки ємності з тонером всередину, частина тонера закачується в сам апарат. В цьому випадку якщо тонер, який засипали в ємність при заправці неякісний, просто витягти його вже не вийде. Витягати і міняти банку марно, порошок вже закачаний в апарат. Виправити ситуацію можна, але потрібно кваліфікована допомога і, можливо, заміна вузлів або деталей.

Висновок: Заправляти картриджі типу все в одному, можна без серйозного ризику. У гіршому випадку втратите тільки картридж. Заправляючи ємності з тонером, можна роздобути величезні проблеми, головний біль і дорогий ремонт.

Як краще заправляти?

Організації, що займаються заправками, можуть запропонувати два варіанти заправки. Перший варіант ваші картриджі їдуть в майстерню, другий до вас приїжджає заправник і заправляє прямо у вас. У обох варіантів є переваги і недоліки. Розглянемо обидва варіанти

Віддали картриджі. Якщо не обумовлені терміни то можуть тягнути гуму, деякі картриджі після заправки не тестуються через відсутність у виконавця всіх моделей техніки. Можливі накрутки тобто будуть замінені деталі? які не вимагали заміни. Коли картриджі приїдуть важко довести? що заправка неякісна, будуть говорити що у нас все було ок. Заправник приїхав до вас. Якщо немає окремо приміщення (підсобки або який-небудь кімнати де немає особливих вимог до чистоти) краще відмовитися від такого варіанту. Якщо заправляти прямо у вас в робочому приміщенні присутня поруч предмети покриються шаром чорного пилу, як би акуратно не велася заправка. В іншому цей варіант має більше переваг. Чи не втрачаєте час, все швидко. Тут же заправник протестує картриджі на вашій техніці. У будь-якому випадку шукайте організацію, де є гарантія на заправку це дорожче, але того варте.

Відновлення і питання про чіпах

Не варто думати, що для заправки досить просто засипати в картридж тонер і справа в капелюсі. Виробники з року в рік посилюють боротьбу з заправниками і застосовують все більш хитрі способи. Наприклад, деталі картриджа виготовляються з таким розрахунком щоб вони зносилися до моменту закінчення терміну служби картриджа, тому якщо в заправці вам скажуть що потрібне відновлення картриджа це значить що в ньому будуть замінені зношені деталі (фотобарабан).

Інший спосіб боротьби з заправниками це установка на картридж чіпа. Чіпи бувають блокують і не блокують. Тобто з блокуючим чіпом ваш апарат не працюватиме після того, як закінчиться картридж (відлічить кількість сторінок). Навіть якщо просто заправити такий картридж апарат буде говорити що картридж закінчився і працювати не буде. Блокуючий чіп підлягає обов’язковій заміні або перепрошивки. У деяких випадках потрібно перепрошивка навіть самого апарату щоб була можливість заправляти. Чи не блокуючий чіп міняти необов’язково, працювати буде, але можливі проблеми. Апарат буде весь час видавати повідомлення типу замініть картридж, блимати лампочками і т. П. На кольорових можливе порушення калібрування і кольору можуть розходитися.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector