Чи актуальний Samsung S6 Edge 2015 року в 2019? Порівняння і оцінка. —


Березень 2015 року порадував нас незвичайним флагманом, представленим Samsung. Модель серйозно відрізнялася від всіх інших, раніше створених компанією, і стала по-справжньому революційною. З високою роздільною здатністю новий екран, лаконічний і елегантний зовнішній вигляд, а особливе здивування викликала відмова від пластмасових деталей. Сам корпус був виготовлений тільки з металу і скляного вигнутого екрана. Природно, флагман завоював любов покупців моментально.

Але, безумовно, у моделі були і неприємні мінуси. Основний і найчастішою проблемою стали випадкові натискання на екран через його незвичайної форми, адже це приносило серйозні незручність, особливо, при фотографії. І все ж, подібні випадки індивідуальні. Багато зовсім не потрапляли в таку ситуацію, а деякі просто позбулися проблеми, купивши чохол.

Виникає природне запитання — чи не втратив флагман такого виду свою актуальність на сьогоднішній день? Для цього варто провести невелике порівняння телефону з новими сучасними моделями.

Порівняння Samsung S6 Edge з сучасними реаліями

Основним позитивним моментом є те, що навіть на сьогоднішній день його можна продати не залежно від його стану. З цієї причини якщо у вас лежить такий смартфон з розбитим екраном, то можна сміливо звертатися в сервіс по ремонту смартфонів https://remphone.by/ і робити заміну, а далі виставляти на продаж.

Технічні складові моделі зробили смартфон досить продуктивним і до нинішнього 2018 року. Головним компонентом був процесор з восьми ядер, завдяки якому телефон справляється з абсолютно різного виду завданнями. Він дозволяє користувачеві без проблем і незручностей використовувати як досить важке програмне забезпечення, так і ігри, що вимагають високих характеристик від пристроїв. Але сьогодні в цьому плані прогрес зайшов набагато далі, через що флагман значно відстає від новинок 2018 року. І все ж, модель спокійно справляється з запуском сучасних додатків. Крім усього іншого модель наділена трьома гігабайтами оперативної пам’яті, що актуально і в наші дні. Важливо також те, що смартфон підтримує останні версії операційних систем. 

Якщо відступити від технічної частини і звернути увагу на зовнішній вигляд флагмана, першим зацікавить дисплей. Такий екран відмінно себе показує навіть сьогодні: діагональ, довжиною в 5,1 дюйма, якісне дозвіл і дійсно велика щільність пікселів. Фурор справило рішення зробити невеликі заокруглення по боках. Користувачі розділилися на два табори: одним нововведення не припало до душі і викликала масу незручностей, а особливо, випадкові натискання на екран, а інші швидко звикли до незвичайною формою і користувалися девайсом, не помічаючи при цьому ніяких проблем.

Приємною складовою стала також одна з кращих, на момент виходу телефону, камера. Модель була здатна робити по-справжньому красиві фотографії з високою якістю зображення, відмінною деталізацією, а також з правильною і натуральної передачею кольору. Знімки можна робити як при яскравому, так і при слабкому освітленні. Камера має при собі кілька варіантів зйомки, а крім інших плюсів ще й дозволяє знімати відео в справжнісінькому FullHD при приємних оку 60 кадрах в секунду.

Дизайн же моделі став не менш революційним. Всі минулі флагмани компанії Samsung в основному своєму складі мали тільки пластмасові деталі. Але новий пристрій було виконано виключно зі скла і металу. Також серйозним плюсом стала водонепроникність смартфона, що досить актуально і сьогодні. Основна проблема ж телефону — його слабка стійкість перед ударами, адже його корпус повністю складається зі скла.

Навіть не розбираючи до дрібниць технічні характеристики сучасних моделей і новинки 2015 року можна з упевненістю зробити ряд висновком. Продуктивність пристроїв на однаковому рівні, як і їх вартість. Камера ж випереджає і багато сучасних за своїм функціоналом. Виходячи з усього вищесказаного, можна винести, що флагман дійсно актуальне і сьогодні, а всі його характеристики не сильно відстають від сучасних новинок.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector