SD карта пам’яті для фотоапарата, вибір, рейтинг, виробники

Як правило, моя думка карта пам’яті повинна тільки записувати фотки або музику в плеєрі. Але ось я зіткнувся з проблемою після заміни SD карти на більший розмір фотографії при серійної фотозйомки почали втрачати сові якість. Думав у мене що то з фотоапаратом, а потім вирішив замінити карту пам’яті на стару і знову якість повернулося. Після невеликих розглядів я зрозумів, що все просто фотки, які записувалися з великою швидкістю на карту карта просто не дозволяла такого запису. Трохи сумбурно вийшло, але переписувати не хочеться швидше перейти до суті питання.

надійність фотоапарата

Постараюся написати, що я знаю про картах пам’яті і їх виборі.

Перше, швидкість запису і швидкість зчитування з карти пам’яті.

Скрость як ви вже зрозуміли, потрібна не тільки для того щоб завантажувати фотки на ПК швидко. Хоча над цим також варто задуматися. Зараз, звичайно ж швидкість важлива і брати краще карту зі швидкістю передачі даних чим більше тим краще максимально наскільки я бачив у продажу карти пам’яті швидкістю в 90 Мб / с (class 10 — UHS-I). Але така швидкість потрібна тільки якщо ваш фотоапарат підтримує запис відео в full HD, а це звичайно ж професійний фотоапарат, то вам не варто економити на карті пам’яті.

Для нормального використання карти пам’яті для фотоапарата досить взяти карту класом 10 (англ. Class 10), тобто зі швидкістю в 10 Мб / с зчитування та запису. На даний момент найбільш швидкісні карти пам’яті для фотоапаратів йдуть з приставкою UHS-I. Дана абревіатура означає підтримку високошвидкісного обміну даними до 104 Мб в сек, але загальна швидкість буде залежати від самої карти (тому як це тільки стандарт) до того, ж при покупці такої карти для максимального ефекту пристрій, тобішь фотоапарат повинен підтримувати даний протокол. Тому при покупці вивчіть характеристики свого фотоапарата.

Друге обсяг карти пам’яті для фотоапарата.

Цей пункт я думав взагалі опустити, так як кожен розуміє, скільки на його фотоапарат при використовуваному дозволі, поміщається фотографій. Порада така стандартний фотік середньої якості в 12 Мп беріть карту в 16 гігабайт і більше навіть не варто. Поясню, чому тому що при максимальному дозволі вийде близько 1000 фотографій і + до цього хвилин 60 відео у високій якості для цього фотоапарата. Цього достатньо щоб потім увечері скинути фотки на ПК і впорядкувати за пів години, а не вкидати все підряд. Що потім взагалі нічого не знайдеш.

Але якщо ви купили фотоапарат який підтримує запис фото в форматі RAW (без стиснення) і при цьому Ви збираєтеся його максимально використовувати, то обсяг карти повинен бути максимальним для Вашого девайса.

надійність

Тут потрібно дивитися і читати відгуки про кожній карті окремо так як якщо ви купуєте карту за 10 доларів і збираєтеся зберігати одноденні фотки, то в принципі можете навіть не замислюватися якої фірми купувати карту. Але якщо ви будете записувати «своє життя» і ви не хочете її втратити, то тоді потрібно купувати продукцію відомих фірм. Наприклад, я купив карту мені навіть дали довічну гарантію. Не знаю наскільки цей Кінгстон довго протримається з таким розкладом.

Виробники та продавці карт пам’яті.

Тут варто зазначити, що ціна дуже якісно показує наскільки можна довіряти тому чи іншому виробникові. Якщо Ви купуєте карту безпосередньо у китайців будьте готові, що заявлений розмір може не відповідати реальному. Щоб уникнути цього — можуть допомогти відгуки про магазин або продавця. Далі не слід брати карту пам’яті в магазинах які займаються продажем автозапчастин (Це звичайно ж гумор, але суть думаю зрозуміла). Серед виробників найбільш приймайте бік брендів — SanDisk, Kingston, Transcend.

Рейтинг SD карт для фотоапарата

І наостанок вирішив додати рейтинг sd карт розміром в 32 гб проведений користувачем на Хабре.

1

Максимальна швидкість запису, зчитування

SanDisk Extreme Pro

2

Трохи дешевше, але практично ті, ж характеристики за швидкостями

Kingston SDHC UHS-I U3 32Гб

3

Трохи дешевше, але займають так би мовити середній діапазон по співвідношенню ціна / якість

Silicon Power Superior

Sony SDHC Class 10 UHS-I 32Гб

Toshiba Exceria Type 2 SDHC Class 10 UHS-I 32Гб

Transcend Ultimate SDHC Class 10 UHS-I 32Гб

Більш докладніше з рейтингом варто ознайомитися тут — http://habrahabr.ru/company/ulmart/blog/217525/.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector