4 ради як вибрати вакуумні навушники —

Продовжуємо тему аудіо навушників, в статті 6 порад для вибору ігрових навушників ви зможете почитати про вибір навушників, але там основа вибору лежить на гарнітурах які в кінцевому рахунку призначені для гри і використання в онлайн іграх.

А зараз ми зупинимося на навушниках, які представляють собою вакуумні навушники, що це таке і принцип роботи вакуумних навушників можна почитати в статті трохи раніше.

Отже 4 ради як вибрати вакуумні навушники.

  1. Змінні і різні вставки.

На чому з простого і елементарного, все вакуумні навушники виходячи з назви і принципу їх носіння призначені для того, щоб вставляти їх в вушні раковини, які у кожної людини індивідуальні. У дуже дорогих моделях на замовлення можна виготовити вставки індивідуально під кожну людину, але це в дуже дорогих. А в тих що є в продажу і доступні кожному повинно бути хоча б 2 види вставок або хоча б були запасні, тому що основні які висять на навушниках можуть злетіти де небудь в метро і так далі …

  1. Короткий кабель з додатковим подовжувачем.

Так як вакуумні навушники призначені для носіння з собою на відміну від ігрових навушників де прийнятно і навіть обов’язково повинен бути довгий кабель, то тут найкращий варіант мати короткий кабель, який дозволить повісити плеєр на шию або носити його в нагрудній кишені. Якщо ж потрібно покласти плеєр в сумочку або куди по далі для прослуховування досить застосувати подовжувач.

  1. Ціна навушників

Якщо ви меломан то звичайні навушники за 20 грн в переході не те щоб не передають звук, але передають його в дуже вузькій смузі частот і втрачається весь сенс музики. Про смуги частот динаміків і навушників (це одне і те ж) можна почитати тут

  1.  Параметри вакуумних навушників

Якщо ви сильні в англійській мові та параметрах навушників, то слід почитати на коробці їх смугу частот, чутливість нашучніков виглядає типу як 95dB / 1mW або на зразок того може бути просто в децибелах. Хоча це і відносний параметр він показує наскільки голосно звучать дані навушники. Тобто чим більше це значення тим голосніше вони повинні звучати. Але параметр чутливості я назвав відносним тому що залежить від вашого плеєра, опору навушників і так далі.

Всі ці поради потрібні для того щоб вибрати навушники через Інтернет наприклад якщо магазин знаходиться в іншому місті або країні, але якщо у вас є можливість послухати як вони звучать в тому чи іншому магазині. Те краще прийти зі своїм плеєром, улюбленою музикою і включити дані навушники. І тут трохи перефразовуємо прислів’я, краще один раз услашал, ніж сто разів побачити.

Приємного прослуховування музики.

Також ви можете відвідати розділ корисних порад. На сайті Mpoz.net.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector