ZenChoice що це за програма на Android і як нею користуватися

ZenChoise — вбудований в оболонку смартфонів і планшетів від ASUS софт для скачування і установки програм. Працює аналогічно Google Play Market і є частиною фірмового призначеного для користувача інтерфейсу ASUS ZenUI.

ZenChoice що це за програма на Android і як нею користуватися

Правила роботи з програмою ZenChoice.

ZenUI і ZenChoise

Zen UI (ASUS ZenUI) — це фірмова оболонка, розроблена ASUS спільно з партнерами, з повністю сенсорним інтерфейсом. ZenUI використовується ASUS для телефонів і планшетів з ОС Android і не доступний для ліцензування сторонніми організаціями. ZenUI також поставляється з попередньо створеними утилітами ASUS, в тому числі ZenChoise. ZenUI дебютував в серіях ASUS Zenfone, ASUS MemoPad 7 (ME176C) і ASUS Padfone Mini (2014 року). До появи ZenUI ASUS створювала інтерфейс для телефонів і планшетів Android під назвою ASUS WaveShare UI. Призначена для користувача оболонка ASUS WaveShare була частиною сенсорного інтерфейсу, розробленим ASUS і партнерами. Інтерфейс WaveShare використовувався ASUS для телефонів і планшетів з ОС Android і не був доступний для ліцензування сторонніми організаціями. Інтерфейс WaveShare спочатку був випущений на гібридному смартфоні / планшеті ASUS PadFone, а потім використовувався в інших продуктах ASUS. Останнім гаджетом, який використовував інтерфейс WaveShare, був ASUS MeMO Pad HD 7.

ZenUI і ZenChoise

Як користуватися ZenChoise

Магазин ASUS ZenChoise працює аналогічно іншим подібним програмам. Щоб скористатися можливостями утиліти, запустіть ярлик ZenChoise на робочому столі смартфона або планшета. Відкриється головне вікно програми. Як і в Play Market, зверху тут розташовані вкладки утиліти, що представляють собою основні категорії:

 • Featured (Рекомендоване);
 • Games (Ігри);
 • Social (Соцмережі);
 • Communication (Зв’язок);
 • Office (Офісні);
 • Logic (Логічні);
 • Busines (Бізнес) і т. Д.

Для швидкого пошуку утиліт за назвою передбачена функція користувацького пошуку. Для її активації клікніть значок лупи у верхньому правому куті програми і введіть потрібну назву. Софт виконає пошук по базі даних програми і відобразить список доступних утиліт. Виберіть потрібну програму зі списку і натисніть її значок. Відкриється вікно з інформацією про програму. Тут вказано розмір, кількість завантажень, кількість оцінок і відгуків користувачів, а також інші схожі утиліти. Для установки сподобалася програми натисніть кнопку Завантажити (Download) або Free (Безкоштовно).

Видалення або вимкнення програми

Видалення або вимкнення програми є не на всіх смартфонах ASUS. Щоб перевірити можливість деінсталяції, виконайте наступні кроки:

 1. Відкрийте меню налаштувань смартфона. Зробити це можна з меню телефону (відкрийте головне меню смартфона і натисніть іконку із зображенням шестерінки «Налаштування»).
 2. Прокрутіть список налаштувань майже до самого кінця вниз і виберіть Програми (Apps).
 3. Знайдіть у списку програм ASUS ZenChoise і натисніть її.
 4. Відкриється вікно властивостей програми. Якщо є, натисніть кнопку Видалити (Uninstall).
 5. Якщо кнопка Видалити недоступна, виберіть Відключити, щоб програма вивантажилася з оперативної пам’яті смартфона. Готово!

Викликати вікно властивостей програми можна і відразу з головного меню смартфона, минаючи настройки. Для цього затисніть іконку ZenChoise і в випадаючому меню виберіть Властивості. Врахуйте, що після перезавантаження вашого девайса софт запуститься знову, і, щоб її відключити, доведеться повторити вищеописані дії.

ASUS ZenChoise

За допомогою сторонніх рішення

У більшості випадків видалити вбудований в оболонку софт можна, але на деяких моделях планшетів і телефонів від ASUS це все-таки можливо. Якщо у вашому смартфоні просто видалити ZenChoise не можна, скористайтеся однією зі спеціальних пропозицій з магазину.

ВАЖЛИВО. Для роботи нижчеописаних утиліт потрібно ROOT. Якщо вам це ні про що не говорить, то краще звернутися до професіоналів.

Для тих, хто рутіровал свої телефони, питання видалення небажаних встановлених доповнень вирішується трохи простіше.

NoBloat Free

Це гарне безкоштовне рішення, яке видаляє встановлені утиліти і створює їх резервні копії — в кінці кінців, ви ж хочете видалити «потрібний» компонент і в підсумку отримати цегла! Преміум версія доступна за $ 1,99, пропонуючи деякі розширені функції, такі як чорний список системних утиліт.

NoBloat Free

Titanium Backup

Можливо, перше рішення, яке варто спробувати для роботи з небажаними компонентами на вашому Android-пристрої, — це Titanium Backup. Воно може працювати з будь-яким софтом, завантаженим вами з Google Play або попередньо встановленим. Безкоштовна версія дозволяє створювати резервні копії та видаляти компоненти, а платна ($ 5,99) дозволяє заморожувати програми і багато іншого.

Titanium Backup

System App Remover

Ця програма пропонує простий спосіб видалення програм, а також інструменти для перенесення додатків на SD-карту, якщо ця функція буде потрібно. Додаток System Remover швидше, ніж попередні два варіанти видалення встановлених системних утиліт.

System App Remover

App Master

Останній варіант, який ви, можливо, захочете спробувати, — це простий інструмент масової деінсталяції, який повністю орієнтований на пакетне видалення софта.

App Master

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector