Зберігайте порно від дітей, блокуючи кореневий вміст для Android

Інтернет — дивовижне місце.

Порнографія та інші ризиковані засоби масової інформації зараз більш поширені, ніж коли-небудь, тому навіть якщо ваші діти можуть отримати доступ до смартфона або планшета, ви повинні бути пильними і стежити за Інтернетом.

На щастя, програміст Mahadi Xion має додаток, який повинен трохи допомогти.

потреби

  • Вкорінюється пристрій з системою Android
  • Увімкнено «Невідомі джерела»

Крок 1. Встановіть PornAway

Після того, як ви маєте вкорінене пристрій (або, якщо воно почалося з самого початку), перше, що вам потрібно зробити, це встановити програму для блокування порно, яка правильно названа PornAway.

  • Завантажити додаток для блокування контенту PornAway (.apk)

Примітка: майбутні оновлення цієї програми можна знайти в потоці розробників на XDA.

Крок 2. Змініть файл hosts і запустіть знову

Потім відкрийте програму PornAway, після чого вам буде запропоновано надати права адміністратора за лічені секунди, тому натисніть кнопку «Грант» у спливаючому вікні.

Варто відзначити, що PornAway функціонує точно так само, як AdAway, і це шляхом зміни файлу хосту пристрою для додавання чорних списків сторінок, які просто неможливо завантажити.

Крок 3: видалення (не обов’язково)

Після завершення перезавантаження пристрою, ви можете видалити PornAway повністю, якщо хочете, тому що програма вже виконала свою роботу.

Якщо ви хочете видалити, відкрийте програму SuperSU з ящика програми, який встановлювався автоматично після вкорінення пристрою.

Крок 4: Насолоджуйтесь смартфоном для дітей

Відтепер порно сайти не просто завантажують цей пристрій.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector