Як отримати прозору панель швидких налаштувань в Galaxy S8 або S9

З появою програми Good Lock від Samsung можна повторно модифікувати частини інтерфейсу Galaxy без будь-яких кореневих або значних модифікацій.

Додаткова програма, QuickStar, працює разом з функцією хорошого блокування, що дозволяє налаштовувати численні настройки системи в інтерфейсі користувача TouchWiz на вашому телефоні.

  • Дон, т Miss: Отримати P-стиль багатозадачність в стилі Android на Galaxy S8 або S9

Крок 1: Встановіть хороший замок

Good Lock та QuickStar працюють лише на пристроях Galaxy, на яких працює Android Oreo 8.0, що є важливою причиною для оновлення, якщо ви ще цього не зробили.

  • Full Rundown: Встановіть хороший замок Samsung на вашому пристрої Galaxy

Крок 2. Увімкніть QuickStar

Потім відкрийте Good Lock і виберіть «QuickStar» у головному меню.

Крок 3. Налаштуйте панель швидких налаштувань

Тепер поверніться до Good Lock і натисніть «QuickStar», потім виберіть «Coloring» на наступній сторінці.

На сторінці «Забарвлення» тепер можна швидко змінити тему панелі швидких налаштувань, натиснувши один з рекомендованих шаблонів, знайдених на сторінці, і натиснувши «Застосувати», щоб підтвердити зміни.

Якщо ви дійсно хочете персоналізувати панель швидких налаштувань, ви можете торкнутися поля в розділі «Мої кольори» і створити власну панель швидких налаштувань.

Вибір «Кольору 2» має той самий варіант, що й «Колір 1», але цього разу ви отримаєте бажану настройку кольору піктограми на панелі швидких налаштувань, яка вимкнена.

«Колір 3» піклується про колір фону панелі швидких налаштувань, тому переходьте до рухів налаштування загальної обробки, як і з кольорами піктограми.

На додаток до налаштувань, QuickStar має багато опцій для подальшої персоналізації панелі швидких налаштувань.

Якщо ви хочете стати повністю прозорим, перетягніть повзунок «Фон прозорість» до кінця, поки він не досягне 100%.

Знайшовши ідеальне поєднання, натисніть кнопку «Зберегти», щоб створити спеціальний профіль.

Подібно до того, як функції налаштування QuickStar відносяться до панелі швидких налаштувань, воно наразі обмежується самою панеллю і не містить сповіщень та інших даних, які відображаються під ним.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector