Завантажити Snapchat (Снепчат) на Андроїд безкоштовно останню версію

Логотип Snapchat

Snapchat — додаток для смартфона або планшета, яке дозволяє користувачам обмінюватися мультимедійними файлами. Програма стала популярною серед молоді. Про це свідчать десятки мільйонів скачувань додатки на пристрої. Snap в перекладі з англійської мови означає миттєвий знімок, що і стало підставою для назви утиліти. Додаток дозволяє користувачам залишатися завжди на зв’язку зі своїми родичами і друзями завдяки знімкам і відео, які зникають через певний час після відправки співрозмовникові.

Де можна безкоштовно скачати Снепчат для Android

Завантажити Snapchat можна безкоштовно і без реєстрації за прямим посиланням: https://gemapps.ru/programs/messenger/snapchat-dlya-android. Завантажуйте програму з офіційного сайту Snapchat. На сайті можна знайти докладну інформацію про програму. Недоліком сайту є відсутність російськомовного інтерфейсу.

Завантажити безкоштовно додаток можна з магазину Google Play. Власники телефонів компанії Samsung можуть зайти з пристрою у вбудований магазин Samsung App, і завантажити програму, яка адаптована під конкретну модель мобільного телефону. Завантажити Snapchat можна з будь-якого перевіреного ресурсу з Інтернету. Не завантажуйте програму з підозрілих сайтів, щоб не підхопити вірус на пристрій.

Малюнок в Snapchat

Користуватися утилітою можна через браузер з комп’ютера або ноутбука. Як правило, для більш зручного користування всіма функціями використовують мобільні пристрої та планшети. Щоб скористатися функціями месенджера, необхідно встановити програму і зареєструватися за допомогою номера телефону або електронної пошти.

Скачайте додаток Snapchat на пристрій з операційною системою Андроїд, і обмінюйтеся з співрозмовником знімками, відео без наслідків і електронного стеження за користувачами. Після перегляду відправленого мультимедійного файлу, знімок і відео автоматично видаляється з програми. Повторний перегляд файлу неможливий.

Особливості програми Snapchat для Андроїд

Головною особливістю програми Snapchat є конфіденційність відправляється інформації. Якщо Ви відправили знімок або відео адресату, то будьте спокійні — ніхто крім нього не побачить фото або відео. Як перестраховки, щоб адресат зміг подивитися ваше повідомлення, він повинен завантажити резервну копію програми на пристрій. Перед тим як отримати мультимедійний файл, користувач отримує повідомлення про те, що йому готуються відправити фото або відео.

Snapchat на смартфоні

До можливостей користувачів додатка Snapchat відноситься:

 • Миттєва відправка текстових повідомлень користувачеві.
 • Відправлення мультимедійних файлів. Пересилання фото і відео друзям.
 • Барвистий інтерфейс програми не залишить байдужими користувачів.
 • Самостійна настройка проміжку часу, після закінчення якого отриманий файл автоматично видаляється.
 • Перед відправкою знімка можна скористатися вбудованим редактором з фільтрами і лінзами, що дозволяє зробити фото яскравіше і цікавіше. Використовуйте маски і смайлики, щоб підняти настрій адресату.
 • Додавання тексту прямо на фото.
 • Об’єднання з соціальними мережами.
 • Мінімальна витрата трафіку інтернету при відправці мультимедійного файлу в порівнянні з соціальними мережами.
 • Російськомовний інтерфейс робить зручним для користувача використання функцій.
 • Перенесення контактів з телефонної книги мобільного пристрою.
 • Зберігання історії переглянутих знімків користувача протягом доби.
 • Простота використання функцій. Після запуску програми на пристрої автоматично включається фронтальна камера для знімка.

Скачайте програму Snapchat на мобільний пристрій і скористайтеся незвичайними можливостями користувачів при відправленні фото і відео адресату.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector