Чи є Снепчат онлайн для комп’ютера, які є схожі програми онлайн

екрани Snapchat

Мессенджер Snapchat популярний серед молоді завдяки стильному фоторедактор — тут можна домалювати собі собачі або заячі вуха, прикрасити фото написами або пустити веселку з рота. Завантажити Снапчат на смартфон легко, а ось знайти версію для комп’ютера не вдається навіть після довгих пошуків. Що таке Snapchat онлайн, і чи можна його завантажити?

Чому немає онлайн версії Snapchat

Багато месенджери мають онлайн-версію для ПК без реєстрації, проте Snapchat — виняток. Запустити програму Снапчат на ноутбуці або ПК онлайн неможливо. Головна причина цього — сама концепція проекту. Снапчат — програма для активних людей, які спілкуються на ходу, обмінюються новими думками та ідеями. Відсутність онлайн-варіанту програми — не привід турбуватися, адже мобільні пристрої сьогодні є у кожного. Можна встановити десктопну версію або завантажити одну з програм-аналогів Snapchat.

Установка десктопной версії месенджера

Щоб встановити програму на ПК або ноутбук, вам знадобиться емулятор Android BlueStacks. Завантажити цю програму можна на нашому сайті. Після інсталяції натисніть на кнопку «Пошук», а у вікні введіть «Snapchat». Для завантаження месенджера додайте свій Google-аккаунт або створіть новий в формі, що з’явилася. Натисніть на зелену кнопку «Встановити» — і ви отримаєте доступ до функцій десктопного чат-сервісу.

Можливості Snapchat для ПК:

  • Російськомовний інтерфейс.
  • Використання веб-камери і мікрофона для спілкування.
  • Функція збереження даних.
  • Відсутність абонплати за користування месенджером.
  • Швидкий набір повідомлень на комп’ютерній клавіатурі.

Спілкування в Снапчат

Таким чином, функції Снапчат для ПК не відрізняються від мобільного варіанту програми. Заходьте в месенджер одним кліком, робіть фото на веб-камеру і обробляйте їх в редакторі, обмінюйтеся з друзями смайлами і стікерами, телефонуйте безкоштовно в будь-яку точку світу. Якщо вам потрібен месенджер на ПК з онлайн версією, завантажуйте один з аналогів Снапчат на нашому порталі.

Які є онлайн додатки-аналоги Снапчат

Популярні програми-аналоги Snapchat з онлайн-релізом:

  • WindUp від Windows — версія Snapchat від Microsoft для ПК і Windows Phone. Дозволяє відправляти тимчасові повідомлення.
  • Bolt від Instagram — месенджер для миттєвого обміну фото і відео. Володіє розширеним функціоналом для обробки знімків.
  • MSQRD — розважальне додаток з великим набором анімованих масок. Використовується для запису відео поздоровлень і розіграшів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector