Що таке Снапчат і як ним користуватися, як працює Snapchat

Snapchat на смартфоні

Snapchat — соціальна мережа, орієнтована в основному на молоде покоління. Головною відмінною рисою, яка виділяє програму серед інших подібних програм є короткочасне існування відправлених знімків і відеороликів. Багатьох новачків програми Snapchat цікавить як користуватися програмою. Тому давайте розглянемо, як створити фото і відео в додатку, щоб потім відправити їх родичам і друзям.

Що являє собою Снепчат

Snapchat — безкоштовна програма, за допомогою якої користувачі можуть обмінюватися текстовими повідомленнями, фотографіями і відеороликами. Інтерфейс програми досить простий і не вимагає додаткового навчання користувачів. Основними функціями програми є:

  • Створення знімків, які автоматично видаляються програмою через встановлене заздалегідь час.
  • Обробка мультимедійного файлу для поліпшення якості зображення.
  • Створення написів на знімках і відеороликах. Накладка смайликів, масок на знімки.
  • Відправка створеного файлу адресату.
  • Отримання знімків і відео.

іконка Snapchat

Щоб скористатися всіма можливостями Snapchat буде потрібно завантажити і встановити програму на пристрій. Скачайте додаток з офіційного сайту або інших перевірених ресурсів з інтернету. Мобільну версію програми безкоштовно скачайте з вбудованого магазину додатків Play Market. При завантаженні програми з інших сайтів через браузер, будьте гранично уважні, щоб не завантажити небезпечний вірус на пристрій. Після скачування інсталяційний файл, необхідно пройти процедуру установки програми.

Після установки запустіть програму та ввести логін і пароль. Якщо Ви вперше користуєтеся функціями програми Snapchat, то необхідно зареєструватися. Для створення аккаунта введіть ім’я, прізвище, дату народження, номер мобільного телефону, придумайте логін і пароль. Програма призначена тільки для повнолітніх користувачів. Щоб не створювати список друзів вручну, дозвольте доступ програми до телефонного списку контактів. Для пошуку друзів і родичів скористайтеся пошуковою базою.

Для яких операційних систем доступний Snapchat

Як правило програма розроблена для мобільних пристроїв з операційною системою Android і iOS. Однак додатком можна скористатися через комп’ютер і ноутбук. Для цього буде потрібно завантажити і встановити на комп’ютері додаткову утиліту, яку називають емулятором. Відмінно підійде програма Bluestacks. Також необхідно використовувати навушники, мікрофон і відеокамеру. Таким чином за допомогою емулятора можна створити віртуальний смартфон на комп’ютері і ноутбуці.

Лінзи в Snapchat

Базовий функціонал — зйомка фото та відео

При запуску програми Snapchat автоматично активує і вбудовану основна камера. Щоб переключитися на фронтальну камеру натисніть кнопку у вигляді фотоапарата на панелі інструментів. Для створення знімка потрібно натиснути круглу велику центральну кнопку. Для активації відеокамери удержите цю ж кнопку протягом двох секунд. Центральна кнопка служить стартом відеозапису і паузою в процесі створення відео файлу.

Розширений функціонал — різні ефекти

Після того як користувач зробив фото, можна скористатися функцією Лінзи. Вона являє собою накладку на фото різних ефектів. Щоб скористатися цією корисною функцією, виконайте такі прості маніпуляції:

  1. Переведіть основну камеру на фронтальну і натисніть пальцем на зображенні особи.
  2. Через пару секунд з’явиться тривимірна сітка в центрі особи. При цьому важливо щоб особа потрапила повністю в кадр і було хороше освітлення.
  3. Потім виберіть на панелі інструментів потрібний ефект.

Лінзи в Snapchat

Щоб накласти на мультимедійних файл смайлик, натисніть на відповідний значок на панелі інструментів. Для відправки фото і відео співрозмовнику, знадобиться натиснути кнопку Надіслати. Програма запропонує перелік користувачів, яким можливо Ви хочете відправити створений файл. Якщо користувач хоче зберегти створений мультимедійний файл на пристрої, то потрібно натиснути кнопку Завантажити внизу екрану телефону. Щоб поділиться знімком з іншими користувачами, збережіть фото і відео в Історії повідомлень. Через добу створені знімки та відеоролики видаляються програмою автоматично.

Програма Snapchat надає можливість використовувати при створенні фото і відео маски знаменитостей, казкових і мультиплікаційних персонажів. Останнім часом стала популярною маска собачки і мишки.

Скачайте програму Snapchat на пристрій і зробіть спілкування з друзями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector