Як користуватися Снапчатом і його ефектами на Андроїд

snapchat на смартфоні

Snapchat — незвичайний месенджер, який дозволяє безкоштовно спілкуватися з родичами і друзями за допомогою відправки миттєвих повідомлень і мультимедійних файлів. Особливістю програми є те, що відправлені мультимедійні файли зникають через певний час автоматично. Користувачі можуть не переживати, що знімок і відео потраплять в поле зору сторонніх людей або в інтернет. Давайте детально розглянемо як скористатися функціями програми.

Як встановити Snapchat на Android

Щоб скористатися цікавими можливостями програми Snapchat необхідно завантажити і встановити додаток на пристрій всім учасникам спілкування. Для того щоб встановити програму виконайте такі наступні дії:

 1. Перейдіть на смартфоні під вбудований магазин додатків Play Market.
 2. У пошуковику введіть назву програми.
 3. Натисніть на значок програми Snapchat.
 4. У вікні, натисніть на функцію Встановити.
 5. Далі необхідно дозволити доступ до функцій операційної системи смартфона натиснувши кнопку Прийняти.
 6. Очікуємо завантаження інсталяційний файл.
 7. Після завершення установки ярлик програми закріпиться на робочому столі пристрою.
 8. Приступайте до використання функцій програми.

snapchat на смартфоні

Завантажити інсталяційний файл програми крім Play Market можна з офіційного сайту програми і простих ресурсів з інтернету. Однак при скачуванні програми зі сторонніх сайтів будьте обережними, щоб не підхопити вірус на планшет або смартфон.

Після установки програми, користувачеві необхідно зареєструватися в додатку за допомогою електронної скриньки або номера телефону. Якщо Ви були зареєстровані в програмі, значить просто введіть дані логіна і пароля. Перед тим як встановити програму на пристрій переконайтеся, що версія операційної системи пристрою підтримує програму Snapchat. Ознайомтеся з інструкцією додатки.

Як знімати фото і відео в Снепчате

Використовувати програму можна через комп’ютер і ноутбук, однак найбільш зручно знімати відео і знімки з мобільного телефону або планшета. Після запуску програми на пристрої автоматично активується фронтальна камера. Щоб переключити основну камеру на фронтальну знадобиться натиснути на кнопку камери в правому верхньому куті екрану телефону. Установки програми приховані під кнопкою у вигляді шестерінки. Щоб зробити фото натисніть на велику кнопку в центрі екрану. Для початку запису відео затисніть велику центральну кнопку протягом трьох секунд. Користуватися додатком Snapchat просто і зручно.

додаток snapchat

Як додати пики і ефекти в Снапчате для Андроїд

Додатковою функцією програми є накладення на фото фільтрів для поліпшення якості зображення. Щоб скористатися Лінзами виконайте такі маніпуляції:

 1. Для активації програми розпізнавання особи користувач повинен переконатися, що особа повністю потрапило в кадр.
 2. Натисніть пальцем на відображення особи в камері до появи сітки.
 3. Після активації програми розпізнавання обличчя можна вибрати потрібний ефект з представлених варіантів Лінз.
 4. Натисніть на обрану іконку Лінзи.

Щоб написати словосполучення чи речення на знімку, згорніть вправо екрану сторінку і виберіть значок олівця і букви. Щоб видалити не сподобалося фото, натисніть на хрестик в лівому кутку екрана.

додаток snapchat

Якщо знімок сподобався, його можна відправити адресату. Для цього натисніть на кнопку Відправити і з списку, що з’явився контактів виберіть потрібного користувача. Можна зберегти фото або відео в Історії листування. Протягом доби мультимедійні файли будуть доступні для перегляду всіма передплатниками.

У додатку Snapchat існує стрічка масок, які зможуть підняти настрій користувачем на весь день. Популярністю серед користувачів додатка користується маска собачка. При її активації користувач умовно перетворюється в собаку з довгими вухами і язиком. Крім собачки користувач перетворюється в кота, дівчину і мишку. Застосовуйте маски у вигляді осіб знаменитостей. Деякі ефекти спотворюють риси обличчя або додають неіснуючі об’єкти і істоти на екрані пристрою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector