Завантажити Snapchat для телефонів на Віндовс Фон (Нокіа Люмія)

Snapchat на Windows Phone

Snapchat — популярна програма серед користувачів для обміну фотографіями і короткими відеороликами. Програма розроблена спеціально для телефонів, що працюють на ОС Андроїд і IOS, а також є релізи для комп’ютерів з Windows. Чи можливо встановити програму для телефонів на Windows Phone, і які ще є варіанти — дізнаєтеся зі статті.

Чому немає офіційного клієнта Snapchat для Windows Phone

Офіційна версія програми Снепчат для Windows Phone ще не розроблена. Творці програми пояснюють це низькою затребуваністю пристроїв, що працюють на базі операційної системи Віндовс. Виправити ситуацію творці програми обіцяють в короткі терміни завдяки прохання користувачів.

Використовуємо 6Snap і інші неофіційні клієнти

До виходу офіційної програми Снапчат для пристроїв на Віндовс Фон користувачам запропоновані аналогічні програми, наприклад 6snap і ХIM.

Snapchat на екрані

6snap — це неофіційна розробка Снепчат для Віндовс Фон 8. Інсталювати програму можливо з офіційного магазину для Windows Phone. Щоб користуватися 6snap потрібно пристрій версії Windows Phone 8 +.

  1. Створіть на сайті Windows LIVE діючий профіль.
  2. У розділі «Соціальні програми» відшукайте додаток 6snap.
  3. Проведіть інсталяцію програми.
  4. Створіть особисту сторінку в додатку.

Після скачування програми відкрийте меню налаштувань на смартфоні і додайте до облікових записів Windows LIVE ID.

ХIM — програма для телефонів Lumia і Windows Phone 8. Програма розроблена з підтримкою сервісів для безпечного пересилання фотографій. Перегляд фото доступний протягом десяти секунд. Проіснувала програма до 2016 року. Після цього проект був зупинений.

Розробники програми Snapchat категорично проти використання подібних програм. Тому можуть заблокувати ваш аккаунт, і постійно працюють над удосконаленням системи захисту своїх серверів.

ефекти snepchat

WindUp і інші аналоги Снепчат для Віндовс Фон

Аналоги програми Snapchat можна знайти на сайтах App Store і Google Play. До таких програм відносяться:

  • WindUp від Microsoft.
  • Bolt від Instagram.
  • MSQRD.
  • WhatsApp.

WindUP — програма працює на основі Windows Phone 8, створена для обміну повідомленнями та медіа. WindUP розроблено спеціально для ОС Windows Phone. Перегляд надісланих файлів обмежений не часом, а кількістю переглядів. Користувач може сам налаштувати потрібну кількість переглядів для автоматичного видалення надісланих файлів після їх перегляду одержувачем.

Bolt — програма розроблена творцями соціальної мережі Інстаграм. Для пересилання фотографії потрібно утримувати кнопку відеозапису.

MSQRD — програма розроблена білоруською компанією Masquerade Technologies. Власник програми компанія Facebook. У програмі використовуються такі ж лінзи для оформлення фото, що і в Snapchat.

WhatsApp — програма розроблена компанією Facebook. Пересилаються файли автоматично видаляються через одну добу. Зроблені фотознімки обробляються за допомогою спецефектів.

Як бачите, аналогів додатки Snapchat випущено достатня кількість. Яким з них користуватися до виходу офіційної програми для Windows Phone вирішувати тільки вам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector