Завантажити Slack на комп’ютер з Windows, Linux, Mac OS, версія для Android

Мессенджер Slack

Slack — програма для командної листування. Швидкоросле додаток дозволяє співробітникам компаній спілкуватися між собою і обмінюватися різними файлами, з метою успішного просування бізнесу. Інтегрується з багатьма файлообмінниках і соціальними мережами, об’єднуючи використовувані для роботи сервіси в єдиний інформаційний канал. Щоб почати користуватися корпоративним месенджером Slack і пізнати всі його можливості, потрібно вибрати відповідну для свого пристрою версію і натиснути на Download.

Інструмент встановлюється на Windows, MAC OS, Android, IPhone, а так само доступна Веб-версія. Поговоримо окремо про кожного з варіантів.

Slack для комп’ютера

Slack for Windows здатний працювати на всіх актуальних версіях даної операційної системи, починаючи з 7 і вище. Згідно зі статистичними даними майже третина користувачів використовують сервіс на Windows.

Насамперед треба встановити Slack на комп’ютер, потім зареєструвати свій профіль, заповнюючи всі необхідні поля інформацією про себе. Потрібно придумати нік і пароль, під якими будете входити в подальшому, додати фотографію.

Завантажити Slack для Ubuntu або Mac OS можна на офіційному сайті або ж зробити неофіційну установку клієнта через репозиторій. Slack підходить для ОС Mac Х, 10.6, 10.7, 10.8, 10.9.

Руки на ноутбуці

Slack для Андроїд

Slack для Android — програма для ведення робочих чатів, спрямована на підвищення продуктивності організації. Завантаживши додаток на мобільний пристрій, ви будете завжди перебувати на зв’язку, що дуже зручно.

Для установки месенджера, операційна система Андроїд повинна бути 4.0 і вище. Завантажити Слек безкоштовно можна в магазині додатків Google Play.

Процес установки не складний і має такий порядок:

  • заводите обліковий запис в Google;
  • авторизуєтесь її;
  • переходите на сайт магазину Google Play;
  • в пошуковий рядок вводите назву програми;
  • читаєте умови і характеристики;
  • натискаєте «Встановити».

Slack закачується на Андроїд. Після чого його потрібно відкрити.

Смартфон в руці

Slack для IPhone

Slack для IPhone — це комунікаційна структура, яка необхідна для спрощення спільної роботи і підвищення продуктивності всіх учасників трудової команди. Для динамічного спілкування з групою необхідно завантажити Слек на свій пристрій. Це можна зробити в магазині додатків App Store. Варто звернути увагу, що для скачування будь-якої програми для айфона, ви повинні бути зареєстровані на Apple Store, а також на гаджет повинен бути встановлений медіаплеєр iTunes.

Всі додатки для IPhone представлені в форматі арр і ipa.

Веб-версія додатка

Слек доступний в веб-версії, де можна в режимі онлайн здійснювати відеодзвінки. Для присутності зображення пристрій повинен бути оснащений веб-камерою. Спілкуватися можуть, як двоє людей, так і група, що складається не більше, ніж з 15 користувачів. Правда, групові відеодзвінки можуть здійснювати тільки передплатники платної версії.

На кожному з пристроїв, користувач може налаштувати колірну схему на свій смак, вибравши з тих, що вже закладені в програмі або ж встановивши свою, що зробить спілкування більш приємним.

Слек — це дуже корисний сервіс, що дозволяє ефективно працювати колегам всередині організацій, який все частіше використовується різними компаніями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector