Інтеграція Slack з іншими сервісами (Trello, Telegram, Jira, Discord, Skype, Asana)

інтеграція Slack

Slack — універсальна утиліта, яка об’єднує в собі багато функцій спілкування та ведення справ. Більшість бізнесменів і підприємців знайомі з подібним месенджером і задоволені його роботою. Виникають ситуації, коли кілька сервісів інтегруються, об’єднуються. Це значно полегшує виконання корпоративної діяльності та відкриває перед користувачем велике поле нових можливостей. Додаток Slack співпрацює в цьому плані з безліччю актуальних програм (наприклад Slack і Trello). У цій статті ви дізнаєтеся, які саме програми інтегруються з Слек і які ця співпраця приносить плоди.

Інтеграція з Skype

Розробники досить відомого в наш час сервісу для здійснення дзвінків, відеодзвінків і конференцій Skype зовсім недавно оголосили, що месенджер буде інтегрований разом з програмою корпоративної переписки Slack. Завдяки такій співпраці користувачі Skype в Slack здатні виконувати відео і аудіо дзвінки з програми. Всі повідомлення і дзвінки переадресовуються на зазначений канал утиліти.

інтеграція додатків

Робота з Telegram

Творці нашого застосування не стоять на місці і поступово знаходять нових партнерів і укладають дуже вигідні угоди. Творець VK і телеграм Павло Дуров створив дві знамениті соціальні мережі, які на території нашої країни не використовують тільки самітники. І тепер він продовжує розвивати свою програмну лінію, об’єднавши slack telegram. Які плюси дає подібна синхронізація двох популярних брендів? Все просто, все повідомлення, оповіщення та повідомлення будуть синхронно надходити на два цих додатки. Що помітно зменшить втрати часу при роботі, що важливо в підприємницької діяльності.

Корпоративний варіант — інтеграція з Trello, Jira та Asana

Всі ці програми цікаві аналогії Слека. Застосовуються переважно в бізнес-колах або творчої діяльності. Якщо ви поєднаєте asana slack і органайзер trello то зможете, створивши канал в одному додатку паралельно стежити за проектами в інших, що не запускаючи по кілька разів утиліти. Провівши інтеграцію Slack, ви отримуєте можливість управляти функціями всього цього програмного забезпечення одночасно. Таке революційне властивість і висуває Слек на перші позиції серед інших корпоративних месенджерів.

друзі спілкуються

Додатково — інтегруємося з Discord

Slack і Discord на даний момент є найбільш затятими суперниками на ринку програмних утиліт. Про інтеграції ДІСКОРДІЯ Слак поки нічого не відомо. Але з часом можливо ви побачите тільки один додаток, інтегроване з усіма і виконує всі їхні функції.

Як же проводитися інтегрування? Розглянемо в декількох пунктах:

  1. Відкрийте програму і увійдіть у вкладку налаштування інтеграції Slack.
  2. Натисніть на розділ Incoming Webhooks.
  3. У випадаючому меню виберіть сервіс.
  4. Визначте канал, на який буде надходити інформація.
  5. Підтвердіть виконання. Готово.

Висновок, один додаток Slack здатне займатися моніторингом багатьох цікавлять вас систем і сервісів. Якщо є питання, пишіть їх під статтею в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector