Що таке месенджер Slack, як ним користуватися, відгуки користувачів, які є аналоги

Мессенджер Slack

Месенджери — явище сучасного ритму життя, це затребуваний спосіб переговорів, який підходить для всіх життєвих ситуацій: приватне і групове спілкування, ділове листування та ведення бізнесу, здійснення відеодзвінок. Все це не застосовуючи тарифікацію мобільного оператора, абсолютно безкоштовно. Витрачається тільки трафік. Такий вид листування вже давно перекриває функціональними можливостями соціальні мережі. Мессенджер Slack — відмінний приклад такого роду додатків. В області бізнесу більшість успішних підприємців активно використовують Слек для здійснення угод і усних договорів. А простий обиватель відзначає простоту і легкість цього способу спілкування.

Що таке Slack

Slack месенджер — це принципово новий формат виконання переговорів і текстової листування. Особливе визнання додаток отримало в корпоративній сфері, бізнесі та фінансову політику. Після першого запуску, що пройшов у 2014 р., Список клієнтської бази різко збільшився до десятка тисяч. Протягом двох років програма твердо стоїть на ринку програмного забезпечення та має високі рейтинги скачування. Мільйони користувачів з усіх куточків землі вже оцінили цей сервіс.

Підлітки у ноутбука

Все спілкування в сервісі slack app структуровано за різними каналами, для особистої і приватного листування, для корпоративної. Ви здатні створювати чати на власні тематики і напряму. Адже при великому обсязі контактної бази простіше розбити всіх ваших абонентів на окремі групи щоб уникнути плутанини і полегшити огляд списку. При створенні власного каналу буде потрібно:

 1. На лівій панелі програми натисніть на іконку у вигляді плюсик.
 2. Відкриється сторінка, на якій вкажіть назву і тему чату. Список потоків формується в алфавітному порядку, тому назвіть чат на букву «а», щоб він був в межах видимості.
 3. Налаштуйте тип бесіди, вона може бути публічною або закритою. До публічній бесіді може підключитися кожен користувач, а до закритої лише за запрошенням.
 4. Чат створений.

У вікні каналу, натиснувши на кнопку у вигляді шестерні, користувач може:

 • ознайомитися з архівом чату;
 • запрошувати нових співрозмовників;
 • переглянути документи і файлу, які пересилалися в бесіді;
 • провести інтеграцію з іншими сервісами;
 • блокувати непотрібні оповіщення;
 • змінювати параметри додаткових налаштувань slack;
 • зупинити або вийти з бесіди.

Бізнесмен і значки користувачів

Основні можливості месенджера

Навіщо потрібен корпоративний месенджер slack, вже зрозуміло. Тепер розглянемо його основні можливості. Додаток має досить широкий функціонал, завдяки якому воно користується такою популярністю:

 • Вчинення миттєвої листування і обмін файлами.
 • Створення тематичних чатів, каналів, з певною встановленої темою. Творець може зафіксувати повідомлення, воно завжди буде на очах у співрозмовників.
 • Інтеграція з іншими популярними сервісами аналітики.
 • Наявність ботів — модераторів, фільтруючих ненормативну лексику.
 • Вчинення пошуку в історії листування.
 • Перегляд відеоконтенту, документів і фотографій, які не здійснюючи переходу на сторонні ресурси.
 • Боти для утиліти Slack значно полегшують організацію багатьох процесів. Ботів існує дуже багато, і вони постійно оновлюються. Залежно від виду, вони збирають необхідну інформацію, групують і висилають вам.

Крім основних можливостей програма надає клієнтам ще купу цікавих пропозицій. Щоб вивчити їх всіх кращий спосіб — встановити і почати листуватися.

Спілкування в Slack

Як зареєструватися в програмі Slack? Для створення своєї команди і реєстрації в системі, потрібно виконати кілька простих дій:

 1. Ввести адресу своєї електронної пошти, на яку прийде лист з паролем підтвердження.
 2. Введіть код у вікні авторизації.
 3. Заповніть поля з особистою інформацією (ім’я, прізвище).
 4. Придумайте пін — код і підтвердити його, бажано уникати простих комбінацій.
 5. Введіть дані про свою компанію, спеціалізація.
 6. Придумайте назву і створіть домен.
 7. Почніть запрошувати співрозмовників і колег.

Відгуки користувачів про програму

Багато великих компаній приємно висловлюються на користь сервісу Слек. Більшість відгуків характеризують програму як інноваційний метод комерційної переписки. Яка помітно полегшує життя і прискорює процеси освоєння бізнес висот. Різноманітність способів форматування текстових повідомлень і інтеграція з більшістю популярних сервісів для поліпшення політики офісного спілкування. Досвід показує, що утиліта використовується не тільки у великих корпораціях, а й при створенні різних командних проектів та бізнес-планів.

Які є аналоги

З подібним функціоналом впоратися можуть лише кілька подібних програм аналогів. Серед, яких: HipChat, Kato, Save Room. Але безперечним лідером в такої спрямованості є Slack.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector