Як завантажити месенджер Slack російською на комп’ютер

Логотип Slack

Сучасне ведення бізнесу спирається на застосування різних додатків, які помітно полегшують і заміщають багато монотонної роботи. Одним з них є додаток Slack. Тут є докладний огляд цього месенджера та відгуки користувачів про нього. Це новий формат месенджера, який об’єднує в собі властивості популярних офісних програм. За допомогою Слека можна створити цілу корпоративну мережу каналів всіляких тематик і вести по ним переговори з обміном конфіденційною інформацією.

Slack є на комп’ютер і смартфони на Андроїд.

Більшість великих комерційних і невеликих підприємств віддають перевагу подібного сервісу. Адже він надає можливість вести переписку, обмін документами і файлами, перегляд відео без переходу на сторонні Інтернет-сайти. У цій статті ви дізнаєтеся, чи існує для Slack версія російською мовою і які русифікатори існують.

Чи можна завантажити відразу російську версію додатка

Додаток Slack було випущено в 2014 році закордонними розробниками, і привернула значну кількість компаній клієнтів. Тому з’явилася програма в нашій країні на англійській мові. Ведення листування можливо російською, але інтерфейс виконаний іноземними символами. Наші співвітчизники цікавляться, а чи є можливість скачати slack російською мовою? Відповідь, на жаль, негативний. За два роки перебування на ринку програмного забезпечення інтерфейс поки не поєднали для користувачів російськомовного населення.

спілкування в соцмережах

Русифікація вже встановленої програми

Що ж робити, якщо розробник не випустив месенджер на вашій рідній мові? Як зробити його інтерфейс російською? Шукати рішення в мережевий павутині. У таких ситуаціях рішенням подібної проблеми є різні версії русифікаторів. Це плагіни і патчі, які виробляють переклад символів і атрибутів на необхідну мовну розкладку.

Практично всі іноземні програми випускаються:

  • у готовій російськомовної збірки;
  • англійською мовою, але на додачу з плагіном русифікатором.

На офіційних джерелах і постачальників програмного софта ви не знайдете подібного роду патчів, тому доведеться довіритися не ліцензовані видавцям. Для проведення русифікації Слека вам буде потрібно:

  1. Знайти та завантажити на сторонніх ресурсах файли русифікації.
  2. Зазвичай вони випускаються у вигляді архіву. Розпакуйте його в каталог програми (вкажіть шлях до папки з встановленою програмою).
  3. Або, запустіть інсталяційний файл, який в автоматичному режимі зробить необхідні дії.
  4. Увімкніть Slack і переконайтеся у виконаній операції.

Логотип Slack

Пам’ятайте, що завантажуючи неперевірені файли, з підозрілих джерел ви сильно ризикуєте привести ваш пристрій в непридатність. Адже простір світової павутини — це оптимальне середовище для промислу шахраїв.

Чи потрібно взагалі русифікувати Slack

Однак їх думки різняться з цього приводу. Якщо ви тільки почали освоювати інтерфейс утиліти, то такий крок буде вірним рішенням. Слід знати, що не всі патчі русифікації здатні в потрібній мірі і якісно перевести інформацію. Адже некоректне відображення символів і атрибутів здатне помітно знизити враження від месенджера. Тому для роботи з Slack кращим виходом буде вивчення англійської мови, гірше від цього не буде. Якщо у вас вийшло налаштувати на Slacks переклад на російську мову, пишіть ваші методи в коментарях нижче.

З цікавих моментів Слак відзначимо також інтеграцію з сторонніми сервісами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector