Запас Доширак, золото, акції … Що можна купити замість iPhone X?

3 листопада в продажу з’явиться iPhone X — рекордно дорогий смартфон Apple. У Росії він коштує 79 990 рублів за версію з 64 ГБ пам’яті і 91 990 рублів за варіант з 256 ГБ. Що можна придбати за ці гроші замість нього?

Доширак

Оптова ціна за 90-грамову упаковку локшини «Доширак» близько 15 рублів, що в 2-3 вигідніше, ніж купувати цей продукт поштучно. За 80 тисяч рублів вам продадуть 5333 упаковки «Доширака», а за 92 тисячі — 6133 упаковки. Якщо з’їдати в день по дві пачки, цього вистачить на 7 років і 3 місяці або на 8,5 років. Можна обмежувати себе однією пачкою, тоді локшину вийде розтягнути вдвічі і ви зможете насолоджуватися нею 14,5 або 17 років. Звичайно, якщо пригощати когось або дозволяти собі зайве у свята, локшина закінчиться набагато швидше.

золото

Одна унція золота (31,103 грама) на міжнародному ринку зараз коштує 1266 доларів, а 1 долар — 58,34 рубля. За 80 тисяч гривень ви можете купити 1,08 унції золота, а за 92 тисячі — 1,25 унції. Золото, на відміну від смартфонів, з часом тільки дорожчає і завжди буде цінуватися.

Акції

Акції Apple стоять по 160 доларів за штуку, і за прогнозами аналітиків в найближчі місяці подорожчають до 170-200 доларів. На 80 тисяч гривень ви можете придбати 8 акцій (і ще залишиться 5300 рублів), а на 92 тисячі — 10 акцій (якщо додасте 800 рублів). Звичайно, ніщо не завадить вам придбати цінні папери якої-небудь іншої компанії, тим більше, що ваша відмова від iPhone X негативно вплине на котирування Apple.

Десяток Android-смартфонів

В межах 7-10 тисяч рублів на AliExpress і інших китайських майданчиках можна знайти смартфони пристойної якості, за багатьма параметрами цілком не поступаються iPhone X, а то і перевершують його (як мінімум за обсягом оперативної пам’яті і ємності акумулятора). За ціну iPhone X ви зможете купити десяток таких смартфонів, головне — не замовляти їх все у одного продавця, інакше митниця вважатиме це комерційної партією і завернёт назад.

І автомобіль!

За 80-90 тисяч рублів можна придбати старий вітчизняний автомобіль або стареньку іномарку. Їздити і на такій машині і користуватися топовим смартфоном було б дивно, так що iPhone X вам точно ні до чого.

диверсифікація

Як варіант, ви можете розподілити капіталовкладення між декількома речами, купивши старенький автомобіль, дешевий китайський смартфон, тоненьку золотий ланцюжок, одну акцію Apple і коробку Доширак. Але навряд чи вам хтось позаздрить, і найменше — володарі iPhone X.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector