Як додати Telegram-канали в RSS-підписки

Telegram

Чим довше ви використовуєте Telegram, тим більше у вас стає підписок. Втрачати цікавий контент не хочеться, але засмічувати список чатів, гублячись у нових публікаціях, теж не діло. Чому б не розвантажити стрічку, «згодувавши» частина каналів RSS-рідера?

Безкоштовних сервісів, що дозволяють перенаправляти пости з Telegram в RSS ми не знайшли, але виявили платний — Notifier. Розробник стверджує, що брати гроші за підтримку Telegram він змушений через обмеження месенджера, які йому доводиться обходити (на це, мабуть, потрібні кошти). Якщо вам не сподобається, як працює Notifier, протягом 7 днів з моменту оформлення передплати можна попросити повернути гроші.

Підписка на платну версію Notifier коштує 4 євро в місяць (близько 280 рублів). Вона дозволяє перенаправити в RSS-рідер не більше 20 тисяч повідомлень на місяць. Пости не обрізаються, їх можна цілком переглядати в рідері, не відкриваючи месенджер.

Як працювати з Notifier:

  • Зайдіть на сайт notifier.in, оформите платну підписку, перейдіть на головну сторінку і натисніть на значок Telegram-> RSS.

Notifier

  • Відкрийте Telegram, знайдіть потрібний вам канал, скопіюйте його адресу і вставте його на сайті notifier.in.

Notifier

  • Скопіюйте згенерований адресу RSS-фида і додайте його в передплати в RSS-рідері.

Feedly

Notifier дозволяє перенаправити в RSS контент не більше 20 каналів. Публікації з’являються не відразу після додавання каналів в рідер, а з затримкою — стрічка в RSS оновлюється набагато рідше і повільніше, ніж в самому Telegram. Щоб канали не заважали вам, ви можете видалити їх з месенджера.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector