Захисне скло захищає від падіння? Чи варто купувати?

захисне скло
Чим більше варто смартфон тим більше користувач переживає за його збереження. Це аксіома, яка не потребує доказів, але також це і закон здорового глузду. Якщо ви читаєте цю статтю, то вже упустили свій смартфон і Вам потрібно замінити екран, тачскрін або на ньому з’явилися тріщини поки що не впливають на роботу. А так як смартфон не дорогий, то в голові присутня сумніви про те чи може захистити екран Вашого девайса добре розрекламоване загартоване скло?

Захист від подряпин потрібна для всіх смартфонів? Чи ні?

Відразу варто розвіяти міф про те, що на недорогий смартфон з сенсорним екраном захист не потрібна. При чому дехто каже так: «Та на мій смартфон екран поміняти дешевше ніж скло або плівку купувати». Це абсолютна нісенітниця, тому як виробники також розуміють, якщо людина купує смартфон за 150 доларів, він ніколи не витратить на чохол або скло більше 10 доларів. Тому якщо у вас недорогий смартфон, то зайдіть в магазин Арт-ЖСМ і подивіться, скільки буде коштувати захисне скло на ваш девайс і скільки буде коштувати екран, тачскрін, якщо їх взагалі можна окремо поміняти.

Так що захист смартфона потрібна, особливо якщо у вас вже є поламані або подряпані апарати в минулому. У тому випадку якщо ви проходили більше 3 років і Ваш смартфон виглядає ідеально, то навряд чи ви будете читати цю статтю.

Чи може скло захистити екран від удару або падіння?

Коли говорять про плівки і захисні скла перше, що згадується — це захист екрану від подряпин. І не важливо який горила глас у вас встановлений в природі існує частинки які твердіше будь-якого скла. Але від дрібних подряпин ключів, сміття, частинок піску в сумці захисне скло — ідеальний варіант.

Коли ж справа стосується падіння смартфона з висоти менше одного метра (кишеню, сумка, стіл) то тут присутня деякі нюанси. Якщо Ваш корпус вашого девайса щільно стикається з наклеєним захисним склом, то ймовірність того що навантаження зловить саме захист трохи вище, але гарантії на це падіння ніхто не дає.

захисне скло правильно розміщене

У тому випадку якщо корпус має закруглені краї або скло не щільно прилягає до країв корпусу — захисне скло виконує тільки функцію захисту від подряпин і екран може тріснути, а скло залишиться цілим.

захисне скло для проформи

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector