Заблокуйте Bluetooth, примусіть HTTPS і налаштуйте інші параметри для захисту вашого пристрою Android

Android має декілька функцій, вбудованих в платформу, які покращують комфорт використання, але вимагають додаткової уваги для запобігання порушенням безпеки.

На основі опитувань, проведених Pew Research Center в листопаді 2016 року. Вражаючі 77% дорослих американців мають смартфони.

Не всі користувачі Android знають про певні функції на своєму смартфоні, які часто використовуються зловмисними людьми для отримання фінансових вигод або для сканування конфіденційної інформації.

Основні принципи безпеки для всіх технологій

Перш ніж ми розглянемо способи захисту Android, потрібно розглянути кілька інших моментів, щоб забезпечити найбільш безпечну конфігурацію.

1. Не залишайте пристрої без нагляду

Це очевидно, але коли ви на публіці, блискучий технологія, що сидить окремо, просить неприємностей.

2. Використовуйте унікальні, сильні паролі

Звичайно, набагато простіше використовувати один і той же пароль для всього, але така лінь дозволяє легко отримати доступ до всіх облікових записів завдяки знанню одного пароля.

Інструмент Dashlane показує, наскільки хорошим або поганим є ваш пароль.

3. Оновіть програмне забезпечення

Програмне забезпечення регулярно оновлюється з різних причин, включаючи додавання нових функцій, виправлення помилок і, головне, виправлення безпеки.

Іноді ми намагаємося припинити встановлення важливих оновлень, оскільки часто чуємо жахливі історії про огляди операційних систем, які викликають серйозні проблеми.

Збільшіть безпеку на вашому Android за допомогою цих 6 порад

Тепер, коли основні правила безпеки вийшли з ладу, давайте перейдемо до менш відомих підказок.

Порада 1: Використовуйте параметри блокування та зміни екрана

Використання захищеного екрана блокування (малюнок, PIN-код або пароль) запобігає переслуховуванню людей в околицях на телефоні.

По суті, цю функцію можна знайти під посиланням «Безпека» в меню «Налаштування».

Починаючи з версії Android 5.0 Lollipop, є нова функція Smart Lock, яка дозволяє розблокувати пристрій після виконання певних умов, як показано на малюнках нижче.

Порада 2: Шифруйте пристрій

Шифрування є дуже корисним інструментом для захисту ваших даних у разі крадіжки пристрою.

Практично кожен Android пропонує цю опцію, яку позначено «Шифрувати пристрій» і можна знайти під посиланням Безпека в меню Налаштування.

Порада 3: Використовуйте диспетчер пристроїв Android

Коли-небудь підключити телефон, коли ви знаходитесь далеко від дому, виїжджайте в поспіху, а потім панікуєте?

Використовуючи диспетчер пристроїв Android, ви можете підібрати розташування телефону, що дуже корисно, коли ви не пам’ятаєте, де був пристрій.

Порада 4: Заблокуйте Bluetooth

Як зручно, як Bluetooth може бути для підключення пристроїв, таких як стереосистеми, гарнітури та інші периферійні пристрої, це двостороння вулиця, яка відкриває двері для атак, відомих як Bluejacking або Bluesnarfing.

Процес сполучення пристроїв Bluetooth не є найбезпечнішим.

Ранні втілення Bluetooth були надзвичайно небезпечні, але поточні версії реалізують шифрування на основі алгоритму SAFER +.

Ми рекомендуємо видалити парні аксесуари після використання, тому що це найпростіший спосіб отримати доступ без жорстокої атаки.

Порада 5: Примусьте HTTPS до сайтів, які ви регулярно відвідуєте

Швидше за все, ви використовуєте Google Chrome на вашому Android, хоча існує багато інших варіантів.

Відкрийте Chrome і введіть chrome: // net-internals / в адресному рядку, а потім перейдіть до посилання HSTS.

Порада 6: Використовуйте VPN, коли це можливо

Віртуальна приватна мережа або VPN працює через фільтрування трафіку Інтернету через захищений, зазвичай зашифрований сервер.

На додаток до бізнес-цілей, добре використовувати VPN для щоденного використання, особливо якщо ви використовуєте відкриті точки доступу Wi-Fi у громадському місці.

Налаштування FlashVPN (ліворуч) або TunnelBear (праворуч) так само просто, як встановлення програми, а потім торкання «OK», коли буде запропоновано включити VPN.

Існують також інші заходи для підвищення рівня безпеки пристрою Android, але якщо ви будете дотримуватися наведених вище порад, ви, ймовірно, будете перебувати в досить гарній формі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector