Worms Андроїд — старі ігри на новій платформі

андроїд worms
Суть гри нічим не відрізняється від комп’ютерної версії, як і раніше черв’ячків розкидають по карті і головною метою користувача є повне знищення противника. Покрокове ведення бою, що означає, зміну ходів. На роздуми відводиться близько хвилини. І, якщо хтось, не встигає завершити свій хід, то він просто пропускає свою чергу. Але основна суть полягає в тому, що кожен виробник ігор намагається підтягти всіх тих, хто любив ці ігри років 10 назад. І незважаючи на те, що з кожним днем ​​з’являється все більше ігор, з набагато кращою графікою старі користувачі і любителі все одно виберуть свою гру.

Особливих відмінностей в комп’ютерній версії гри і в Worms на Андроїд немає, але тепер стало набагато комфортніше, коли улюблена гра завжди під рукою. Адже, досить часто, трапляється, що розгорається невгамовним бажання пограти, коли ти далеко від свого ПК. І це стосується не тільки черв’ячків, єдиний момент, який відрізняється старі ігри від нових, — це те, що у старих є своя аудиторія. Але якщо ви хочете знайти хороші гонки на Андроїд, то маркет Вам навряд чи допоможе, адже то убоге опис яке там наводиться нічого про грі не розповість. І в цьому випадку без рейтингів ігор — не обійтися.

Основні моменти для новоприбулих в Worms

У Worms досить велике значення відіграє вітер, так як всі закони фізики анулюються, якщо не враховувати напрям вітру. Так, при правильному використанні цього явища, можна, наприклад, кинути гранату по дузі або навіть ракету запустити в протилежну сторону. Так само не варто забувати про відскоку гранат.

На андроїд версії існує два режими гри. У першому вам доведеться воювати проти комп’ютера, а от у другому ви можете викликати на дуель одного зі своїх друзів. Цей режим досить популярний, так як змагання з друзями завжди були в моді. Здавалося б, гра має простий інтерфейс, але не дивлячись на це, кожна нова партія кардинально відрізняється від попередньої.

Одним з головних плюсів гри на андроїд, стало управління. Якщо порівнювати його з звичними для нас пахвами і клавіатурами, то варто відзначити, що реалізовано вона просто неперевершено. Таким чином, управляти на тачфоні набагато зручніше і приємніше ніж на приїлися комп’ютерних аксесуарах.

На високих рівнях користувачеві вдасться гідно оцінити всі переваги звукових і музичних ефектів. Те ж саме стосується і графіки в мобільній версії Worms, вона стала виглядати живий і більш барвистою.

Таким чином, любителі комп’ютерної версії гри тепер зможуть насолодитися грою в worms на андроїд в будь-яких місцях, де немає поблизу комп’ютера. Виходить, що якщо ви шукали іграшку на двох або просто затягує стратегію, то це однозначно правильний вибір. Незрозуміло чому, але оновлень комп’ютерної версії Worms вже не було досить давно, так що варто подумати над зміною ігрового девайса.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector